menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Naujienos

Sveiki atvykę į atsinaujinusius „Teniso namus“

2021-11-30
Nuo šiol mes: greitesni, pritaikyti mobiliems įrenginiams ir patogesni naudoti!
Sveiki atvykę į atsinaujinusius „Teniso namus“

Sveiki atvykę į atsinaujinusius Teniso namus. Nuo šiol mes: greitesni, pritaikyti mobiliems įrenginiams ir patogesni naudoti! 

Svarbu:

Žaidėjų paskyros duomenys ir turnyrinė istorija išliko. Po atnaujinimo, jungiantis pirmą kartą tereikia susikurti naują slaptažodį (naudokite  Priminti slaptažodį” funkciją).

Pagrindiniai pokyčiai:

  • Regiono pasirinkimas.Teniso namų tęstiniai turnyrai nuo pavasario rengiami ne tik Vilniuje, bet ir Klaipėdoje. Atnaujinta platformos versija sujungs abiejų regionų dalyvius po vienu stogu, todėl užėję į svetainę galėsite rinktis jus dominančio regiono arba visos Lietuvos turnyrų atvaizdavimą.

  • Bendras turnyro atvaizdavimas.Iki šiol tęstinių ir savaitgalio turnyrų registracija ir informacija buvo skirstoma pagal lygas (moterų, bendra, mix). Naujoje sistemoje visa su turnyru susijusi informacija, lentelės, registracija bei naujienos bus atvaizduojamos bendrame polapyje.

  • Turnyro lentelių atvaizdavimas.Du pagrindiniai pokyčiai: lentelės bus aiškiai matomos naudojantis mobiliais įrenginiais, o taip pat čia iškart bus matomas mačo sužaidimo terminas.
  • Mačų suvedimas.Naujoje sistemos versijoje taip pat atnaujintas ir mačų suvedimo atvaizdavimas, išsamią instrukciją su pavyzdžiais galite rasti čia: https://bit.ly/3onY0mr

  • Aikštynų duombazės atnaujinimas.Aikštynų duomenų bazę papildėme Google žemėlapiu” ten rasite visus duomenų bazėje esančius aikštynus bei galėsite naudotis navigacija iki jų.


Tikimės, kad atnaujinimai jums bus naudingi ir pagerins patirtį Teniso namuose.

Sutinku Privatumo politika