menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Naujienos

Antrasis tenisininkų pokerio turnyras - balandžio 26 d.

2023-03-15
Ištikimiausių ir azartiškiausių „Teniso namų“ bendruomenės narių vakaras - pokerio turnyras su profesionaliu personalu. 100 % įpirkų suma keliaus į prizinį fondą.
Antrasis tenisininkų pokerio turnyras - balandžio 26 d.

Prizinį fondą sudarys visos žaidėjų įpirkos bei „Teniso namų“ dovanos. Dalyvauja pirmi užsiregistravusieji - 50 Vilniuje / 20 Kaune / 20 Klaipėdoje !

Praėjusį rudenį organizuotam pokerio vakarui susilaukus puikių įvertinimų užtikrintai organizuojame antrąjį teniso bendruomenės susibūrimą prie pokerio stalų. Tik šįkart - susitiksime ne tik Vilniuje. Pokerio vakarai tenisininkų bendruomenei vyks ir Kaune bei Klaipėdoje.

Savo azartą nukreipsime nuo kamuoliukų į kortas, o varžovus, kuriuos dažniausiai matome kitapus tinklo, pažinsime naujame amplua. Jau įsitikinome, kad tenisininkus iš teniso varžybų išimti galime, bet varžymosi dvasios iš tenisininkų - ne. Todėl ruoškit savo „Poker face" ir nusiteikite gerai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje. Atsipalaiduoti ir mėgautis vakaru leis profesionalus personalas, o patogi žaidimui pritaikyta aplinka užtikrins puikią atmosferą.

Data ir vieta

Renginys vyks balandžio 26 d. 18:00 Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Apie renginio vietą prisiregistravusius dalyvius informuosime tiesiogiai. 

Dalyviai

Dalyvių skaičius:

  • Vilniuje - 50
  • Kaune - 20
  • Klaipėdoje - 20

Dalyvauti gali „Teniso namų“ vienetų arba dvejetų reitingą turintys žaidėjai (nepriklausomai nuo užimamos vietos).

Registracija

Registracija į turnyrą vykdoma internetu užpildant REGISTRACIJOS FORMĄ. Registracija bus stabdoma, kai užsipildys visos vietos, tad paskubėkite!

Taisyklės

  • Turnyro trukmė – apie 4 valandos
    Įpirka – 20 Eur
  • Pradiniai statymai (Small blind, Big blind) didėja kas 20 minučių
  • Iškritus per pirmus tris lygius galima įsipirkti atgal į turnyrą
  • Visas prizinis fondas dalinamas tarp žaidėjų ir jo dydis priklausys nuo dalyvių skaičiaus.
  • SVARBU: turnyre gali dalyvauti asmenys nuo 21 metų. Būtina turėti asmens dokumentą (pasą arba ID kortelę). Be jo, net ir užsiregistravę dalyviai nebus įleidžiami. 
Sutinku Privatumo politika