menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Naujienos

„Teniso namų" žmonės

2023-03-20
Rubrikoje kiekvieną mėnesį supažindiname su vis nauja „Teniso namų" bendruomenės asmenybe ir trumpa jos istorija iš teniso gyvenimo, turnyrų ir užkulisių.
„Teniso namų" žmonės

2023 m. kovas

Pauliui Bortkevičiui teniso aikštelė - kaip aktoriui scena. Jis dievina žiūrovus ir aplodismentus, jam patinka, kai teniso aistruoliai stebi jo žaidimą per turnyrus. Pauliui tenisas kaip džiazas - be trenerių pagalbos išmokęs jį  žaisti,  mėgsta kortuose nuolat improvizuoti. Paėmęs į rankas raketę prieš 34 metus, aikštelėje jis jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Paulius skaičiuoja, kad kasmet sužaidžia apie 300 mačų, yra turėjęs apie 200 dvejetų partnerių. Sunku suskaičiuoti taures ir medalius, laimėtus įvairiuose teniso turnyruose, o Pauliaus „Teniso namai“ profilyje puikuojasi net vienuolika trofėjų, iškovotų nuo 2014 metų. Kaip įsimintiniausią įvykį jis įvardina 2013 m. vykusį ITF turnyrą, kur su puikiu partneriu Vidmantu Damalaku 50+ grupėje dvejetuose iškovojo pirmąją vietą. O praėjusiais metais Druskininkuose vykusiose Pasaulio lietuvių sporto žaidynėse Paulius pelnė pirmas vietas tiek vienetų, tiek dvejetų varžybose.

Nors jaunystėje Paulius žaidė futbolą, krepšinį, varžėsi lengvosios atletikos maniežuose, jam pats artimiausias sportas yra tenisas. Paulius pripažįsta, kad tenisas išmokęs disciplinos, kovingumo, išugdęs tvirtą sportinį charakterį ir, bene svarbiausia, atvedęs į jo gyvenimą daugybę bičiulių ir bendraminčių. Šio sportininko amžius neriboja, o jaunatviškos išvaizdos ir gero fizinio pasirengimo Pauliui gali pavydėti daug jaunesni žaidėjai. 2023 m. vasarą jis planuoja žaisti vienetus „Teniso namai“ Top divizione ir iš grupės patekti į atkrintamąjį etapą.


2023 m. vasaris

Aušra Tregienė - tokio įdomumo asmenybė, kad buvo tikras iššūkis šio trumpo įrašo nepaversti puslapio straipsniu.

Didžioji jos aistra tenisas - ne vien tik sportas, bet ir bendravimas. Daugiau nei dešimt metų tenisą žaidžianti  Aušra yra tikra dvejetų gerbėja. Žaidimas dvejetuose ne tik smagus ir draugiškas, bet ir ugdo bendradarbiavimą komandoje. Įvairių smūgių technikos ir taktikos lavinimas- dar vienas dvejetų pranašumas, kuris  Aušrai ne mažiau svarbus. Akivaizdu, kad patirtis ir gebėjimas žaisti su partneriu komandoje padeda Aušrai tobulėti tenise. Jos pastabos ir augimas prisidėjo prie naujo TOP Challenge moterų diviziono atsiradimo tęstiniame dvejetų turnyre OlyBet PAVASARIS'23.

Aušra pasidalino, kad didesnis susikaupimas bei atsakomybės pojūtis žaidžiant varžybinį mačą skiria jį nuo treniruočių ar draugiškų susitikimų. Panašu, kad toks požiūris tikrai padeda, nes pernai Aušra MIX dvejetų poroje su savo sūnumi Jaunium tapo savo diviziono nugalėtojais tęstiniame Pavasario turnyre. Su Jaunium Aušra ne tik žaidžia korte, bet ir prisijungė prie teniso linijų teisėjų gretų.  Šiame amplua jau teko sudalyvauti ir aukščiausio lygio Lietuvoje organizuotuose Billie Jean King Cup, ITF M15 Vilnius Cup, Davis Cup, ATP Challenger 80 ir 100 serijos turnyruose.

Džiaugiamės savo bendruomenėje turėdami tokių įdomių, pozityvių ir malonių žmonių kaip Aušra. O kitus narius kviečiame pažinus ją kortuose nepasikuklinti ir pasilabinti.


2023 m. sausis

Gintarė Jančytė - „Tobulėti - mano hobis!


Gintarė „Teniso namų” turnyruose pradėjo žaisti tik prieš metus. Daug žaisdama turnyruose ir kantriai besitreniruodama sugebėjo iš light lygio pereiti į middle. Maža to, žaisdama su labiau patyrusia antra puse TOP Challenge mix divizione jau turi ambicijų vasaros tęstiniame turnyre išbandyti jėgas moterų TOP divizione.

„Tenisą pramokau žaisti vaikystėje, tačiau tik po 12 metų pertraukos, grįžusi iš Londono gyventi į Lietuvą, nusprendžiau vėl išbandyti savo vaikystės hobį. Buvo gan nedrąsu, nes nieko nepažinojau ir neįsivaizdavau, kokiam lygyje turėjau žaisti. Pirmas mano dvejetų turnyras buvo prieš metus vykęs „Restartas”, kuriame ne tik labiau susipažinau su Vilniaus teniso bendruomene, bet ir sutikau savo gyvenimo meilę. Turnyro metu greituoju būdu teko suprasti teniso dvejetų taktiką, privalėjau iškart ją pritaikyti varžybose - buvo tikras tobulėjimo sprintas”.

Gintarė sprintuoja ir toliau, dalyvaudama beveik visuose „Teniso namų” organizuojamuose turnyruose ir sparčiai kildama aukštyn reitingo pozicijose. Šiuo metu ji užima 113 moterų vienetų reitingo poziciją ir 245 mix dvejetų reitingo poziciją. 

Sutinku Privatumo politika