menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Naujienos

Tęstinių turnyrų lyga plečiasi - „Teniso namai“ pradeda veiklą Klaipėdoje

2021-04-16
„Teniso namų“ tęstinius turnyrus išmėginti ir pamėgti jau spėjo daugiau nei 3,7 tūkstančių Vilniuje žaidžiančių teniso aistruolių. Kai kuriems jų tai tapo nelaužoma sportine tradicija, suteikiančia papildomo sportinio azarto ir skatinančia tobulėti. Organizuodami nacionalinio masto turnyrus pastebėjome didžiulį Klaipėdos regione gyvenančių tenisininkų aktyvumą, todėl jau senokai jautėme tęstinių turnyrų serijos ir „Teniso namų“ unikalios sistemos poreikį būtent šiame regione.   Išbandymų kupini metai tik priminė, kaip mylime tenisą ir kaip
Tęstinių turnyrų lyga plečiasi - „Teniso namai“ pradeda veiklą Klaipėdoje

„Teniso namų“ tęstinius turnyrus išmėginti ir pamėgti jau spėjo daugiau nei 3,7 tūkstančių Vilniuje žaidžiančių teniso aistruolių. Kai kuriems jų tai tapo nelaužoma sportine tradicija, suteikiančia papildomo sportinio azarto ir skatinančia tobulėti. Organizuodami nacionalinio masto turnyrus pastebėjome didžiulį Klaipėdos regione gyvenančių tenisininkų aktyvumą, todėl jau senokai jautėme tęstinių turnyrų serijos ir „Teniso namų“ unikalios sistemos poreikį būtent šiame regione.

 

Išbandymų kupini metai tik priminė, kaip mylime tenisą ir kaip pasiilgome sporto, tikime, kad būtent todėl dabar yra tinkamiausias metas „Teniso namų“ tęstinių turnyrų serijai prisistatyti ir Vakarų Lietuvos regione. Sezoną čia pradėsime nuo „Kredito garanto“ pavasario dvejetų turnyro 2021, į jį žaidėjai registruotis gali iki balandžio 27 d.

 

Vakarų Lietuvos žaidėjų sistema ir registracija: https://nauji.tenisonamai.lt/

 

„Kredito garanto“ tęstinių turnyrų lygoje žaisti gali įvairių pajėgumų tenisininkai, kadangi visi turnyrų dalyviai skirstomi į divizionus pagal žaidimo lygį. Vakarų Lietuvos pavasario dvejetų turnyre žaidėjų pasirinkimui trys lygos: bendra, moterų ir mix bei po 3 divizionus kiekvienoje.

 

Kol kas Vilniaus ir Vakarų Lietuvos dalyviai registruosis ir savo progresą seks skirtingose platformose, antroje metų pusėje sistema taps vieninga visiems registruotiems „Teniso namų“ nariams, reitingų sistemos visada bus atskiros.

Sutinku Privatumo politika