menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Vasara 2022 • Klaipėda
Naujienos

Vienetų dvikovos Klaipėdoje visą vasarą

2022-06-08
Dėl vienetų čempiono titulo šešiuose skirtingo lygio divizionuose kovos 56 teniso mėgėjai. Skelbiame grupių etapo pradžią ir informaciją, kas pateks į kitą etapą. Finalinis renginys planuojamas rugsėjo pradžioje Klaipėdoje, kai bus sužaidžiamis visų divizionų finaliniai mačai.
Vienetų dvikovos Klaipėdoje visą vasarą

Turnyras vyksta nuo 2022-06-07 iki 2022-09-09 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2022-06-07 iki 2022-07-22. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
  • Atkrintamasis etapas: 2022-07-26 iki 2022-09-09. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo.
  • Finalinis renginys (vieta ir laikas bus patikslinti vėliau), kurio metu žaidžiami visų divizionų finalai bei III vietos mačai, vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas.


Žiūrėti turnyro lenteles


Grupių etapo sudėtis

Vyrai

„TOP“ divizionas

Šį sezoną dėl stipriausio turnyro žaidėjo titulo „TOP“ divizione varžosi 7 žaidėjai. Dalyviai grupių etape sužais po vieną mačą su kiekvienu žaidėju. Diviziono čempionas paaiškės po atkrintamųjų etapo, kuriame susikaus 4 geriausiai grupių etape pasirodę žaidėjai.

2 divizionas

Antrame pagal pajėgumą divizione dalyvauja 6 žaidėjai. Dalyviai grupių etape sužais po vieną mačą su kiekvienu žaidėju. Į kitą, atkrintamųjų etapą, pateks keturi geriausi žaidėjai.

3 divizionas

Dėl stipriausio turnyro žaidėjo titulo šiame divizione varžosi 13 žaidėjų. Dalyviai yra suskirstyti į 3 grupes po 4-5 žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 8 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-2 vietas ir du geriausi trečią vietą savo grupėję užėmę žaidėjai.

Moterys

Moterų TOP divizionas

Iš viso moterų stipriausiame divizione varžosi varžosi 7 žaidėjos. Jos grupių etape sužais po vieną mačą su kiekviena žaidėja. Į kitą, atkrintamųjų etapą pateks 4 geriausiai grupių etape pasirodžiusios žaidėjos.

Moterų 2 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 8 žaidėjos. Dalyvės yra suskirstytos į 2 grupes po 4 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 6 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-3 vietas.

Moterų 3 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 15 žaidėjų. Dalyvės yra suskirstytos į 3 grupes po 5 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 12 dalyvių, savo grupėse užėmusios 1-3 vietas.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki liepos 22 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Sutinku Privatumo politika