Ieškoti žaidėjo

Žaidėjo paieška

Teniso klubų čempionatas
Turnyras: Lygos aprašymasŽaidėjai

Teniso klubų čempionatas 2021

TOP LYGA:

 

TOP lyga - stipriausiems teniso žaidėjams. Komandose gali būti registruoti bet kokio pajėgumo tenisininkai, tačiau tarp jų gali būti ne daugiau nei 2 žaidėjai, kurie paskutinius 10 metų yra žaidę Lietuvos suaugusiųjų čempionatuose, yra buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariais, yra dalyvavę ITF ar ATP organizuojamuose profesionalų turnyruose.

 

Visos TOP lygos komandos varžysis tik FINALINIAME ETAPE rugsėjo 25-26 d. SEB Arenoje Vilniuje. Atsižvelgiant į dalyvių skaičių pirmieji mačai gali būti suplanuoti sužaisti penktadienį po pietų. Informacija bus patikslinta pasibaigus registracijai

 

Dalyvių kiekis - iki 6 komandų.

 

TOP lygos startinis mokestis – 350 Eur. Į kainą įeina:

 • Turnyro registracijos mokestis
 • SEB Arena kortų nuoma
 • Grafikų valdymas ir teisėjavimas
 • Kamuoliai, vanduo, užkandžiai
 • Dalyvių vakaronė restorane „U“ SEB Arenoje rugsėjo 25 d.
 • Taurės ir prizai I-III vietų bei paguodos laimėtojams
 • Profesionalus fotografas

 

Registracija vyksta iki rugpjūčio 16 d.

 

REGIONŲ LYGA:

 

Regionų lyga - tikriems teniso mėgėjams. Komandose negali būti registruoti žaidėjai, kurie yra dalyvavę Lietuvos jaunių ar suaugusiųjų čempionatuose, yra buvę Lietuvos ar kitos šalies Daviso ar Federacijos taurės rinktinių nariais, yra dalyvavę ITF ar ATP organizuojamuose profesionalų turnyruose, paskutinius 3 metus yra turėję ne žemesnį kaip 200 ITF senjorų reitingą +35, +40 ir +45 amžiaus grupėse. Taip pat, regionų lygos žaidėjų, kuriems čempionato metais nesukaks 50 ir daugiau metų, lygis negali būti aukštesnis negu 4.0 pagal NTRP sistemą. Žaidėjai nustato savo lygį savarankiškai, tačiau galutinį sprendimą dėl jo žaidimo lygmens (bei teisės dalyvauti regionų lygoje) priima vyr. teisėjas.

 

Regionų lygos GRUPIŲ ETAPAS vyks rugpjūčio 28-29 d. naujai pastatytuose teniso kortuose Druskininkuose. Atsižvelgiant į oro sąlygas ir dalyvių skaičių pirmieji mačai gali būti suplanuoti sužaisti penktadienį po pietų. Informacija bus patikslinta pasibaigus registracijai

 

Dalyvių kiekis - iki 16 komandų.

 

Regionų lygos grupių etapo startinis mokestis – 250 Eur. Į kainą įeina:

 • Turnyro registracijos mokestis
 • Teniso kortų nuoma
 • Grafikų valdymas ir teisėjavimas
 • Kamuoliai, vanduo, lengvi užkandžiai
 • Profesionalus fotografas
 • Vakaronė (be įskaičiuoto maitinimo ar gėrimų)

 

Registracija vyksta iki rugpjūčio 2 d.

 

Regionų lygos FINALINIS ETAPAS vyks rugsėjo 25-26 d. SEB Arenoje Vilniuje. Į finalinį etapą papuolusių komandų kiekis priklausys nuo grupių etapo dalyvių skaičiaus ir bus patikslintas iki registracijos pabaigos. Atsižvelgiant į dalyvių skaičių pirmieji mačai gali būti suplanuoti sužaisti penktadienį po pietų. Informacija bus patikslinta pasibaigus registracijai

 

Regionų lygos finalinio etapo startinis mokestis – 200 Eur. Į kainą įeina:

 • SEB Arena kortų nuoma
 • Grafikų valdymas ir teisėjavimas
 • Kamuoliai, vanduo, užkandžiai
 • Dalyvių vakaronė restorane „U“ SEB Arenoje rugsėjo 25 d.
 • Profesionalus fotografas

 

Startinį mokestį privaloma sumokėti iki registracijos termino pabaigos.

 • TOP LYGA: Komandų sudėtį galima bus tikslinti iki rugpjūčio 23 d.
 • REGIONŲ LYGA: Komandų sudėtį galima bus tikslinti iki rugpjūčio 9 d.

 

Komandą sudaro 6-15 žaidėjų: 4-10 vyrų ir 2-5 moterys. Komandinį susitikimą sudaro penki mačai: 3 vyrų, 1 moterų ir 1 mišrus dvejetas. Komandinio susitikimo organizavimo tvarka bus patikslinta ir paskelbta pasibaigus registracijai.

 

Komandos kovoja dėl garbingų taurių bei vertingų prizų. TOP lygos komanda-čempionė iškovos teisę dalyvauti Tennis Europe 2022 m. organizuojamame Europos senjorų klubų čempionate.

 

Nuostatų išaiškinimo klausimai – vyr. teisėja Beata (+370 616 38821, beata@tenisoerdve.lt). Techniniai ir organizaciniai klausimai – Vytautas Bartulis (+370 617 03718, klubulyga@tenisonamai.lt) arba Arūnas Grigalauskas (+370 698 23021, agrigalauskas@gmail.com).

 

VAIKŲ U14 LYGA:

 

Vaikų U14 lyga - komandinis vaikų (jaunučių, U14) turnyras. Jame dalyvauja LTS licenciją turinčių jaunučių (U14) komandos, sudarytos iš 2 dvejetų: berniukų ir mergaičių porų. Dalyviai registruojasi LTS klubo vardu, tačiau nebūtinai turi jam priklausyti. Dalyvavimas turnyre nemokamas.

 

Turnyras vyks rugsėjo 25-26 d. SEB Arenoje (Ąžuolyno g. 8, Vilnius). Varžybų pradžia – šeštadienį (09-25) 12:00

 

Dalyvių kiekis - iki 9 komandų.

 

Dalyvavimas turnyre NEMOKAMAS. Dalyviai gauna kamuolius, vandenį, užkandžius bei vaisius, suvenyrus bei nugalėtojų prizus. Apdovanojamos medaliais 1-3 vietas užėmusios komandos ir paguodos turnyro nugalėtoja.

 

Išankstinė registracija iki 2021 rugsėjo 22 d. 18:00 el.paštu: agrigalauskas@gmail.com (+37069823021). Registracija atvykus – rugsėjo 25 d. nuo 10:00 SEB arenoje, Vilniuje. Paraiškoje galima registruoti iki 4 berniukų ir 4 mergaičių. Prieš kiekvieną susitikimą yra nurodoma, kas konkrečiai žais.

 

Turnyro teisėja – Beata (8 616 38821)

 

Turnyro dalyviai privalės laikytis valstybinių institucijų nustatytos tvarkos reikalavimų sporto renginių dalyviams dėl COVID-19.

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ TenisoNamai.lt ir Lietuvos Teniso Sąjunga. Renginys organizuojamas pagal projektą, bendrai finansuojamą Sporto rėmimo fondo lėšomis.

 

RĖMĖJAI:

Rėmėjai