menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en

Teniso kelionė

Davis Cup išvyka į Kroatiją

Rugsėjo 8 d. - Rugsėjo 15 d.
Vykstame palaikyti lietuvių į Davis Cup Kroatijoje
Aprašymas

Davis CUP. Kroatija. 2024 m. rugsėjis. Lietuvos teniso rinktinė. „Teniso namai“ komanda planuoja ten būti.  

Po dramatiškos lietuvių pergalės prieš Sakartvelo rinktinę (3:2) Vilniuje, Lietuva jau žino ir savo būsimus varžovus. Burtai lėmė, jog mūsų varžovais tapo galinga Kroatijos rinktinė, kurie netikėtai nusileido Belgijos rinktinei. Kviečiame visus mūsų teniso mylėtojų bendruomenės narius ir teniso entuziastus kartu vykti palaikyti mūsų šalies rinktinę išvykoje bei stebėti įdomias kovas rugsėjo 13-15 dienomis, o likusias dienas mėgautis nuostabia Kroatijos gamta, saule, kraštovaizdžiu bei patiems išbėgti į teniso kortus su smagia kompanija!

Tiksli akistatos data bei vieta dar tik paaiškės vėliau, tad pagal tai jums parengsime ir detalesnį kelionės planą. Kroatija yra nuostabi šalis ne tik tenisu, bet ir klimatu, gamta bei kultūra, tad tai puiki proga prasitęsti vasaros sezoną ir gerai praleisti laiką bendraminčių apsuptyje.

Kviečiame jus užpildyti šią anketą jei susidomėjote. Taip visą kelionės informaciją ir galimybę prisijugti gausite pirmieji. 

Kroatija yra laimėjusi Davis Cup 2018 m., o šalis gali pasigirti tokiais žaidėjais kaip:

Marin Čilič (buvusi 3 pasaulio raketė, US open čempionas, Olimpinių žaidynių prizininkas, viso 20 karjeros titulų)
Borna Čorič (buvusi 12, dabartinė 31 pasaulio raketė, Davis Cup, Hopman Cup čempionas, viso 3 karjeros titulai)
Mate Pavič (buvusi 1 dvejetų raketė, daugkartinis Grand Slam dvejetų čempionas, Davis Cup nugalėtojas, Olimpinių žaidynių nugalėtojas, viso 36 dvejetų titulai)
Nikola Mektič (buvusi 1 dvejetų raketė, Grand Slam dvejetų čempionas, Olimpinių žaidynių nugalėtojas, ATP finalų dvejetų čempionas, viso 27 dvejetų titulai)
Ivan Dodig (buvusi 2, dabartinė 4 dvejetų raketė, daugkartinis Grand Slam dvejetų čempionas, Olimpiados vicečempionas, viso 24 dvejetų titulai)

Daugiau informacijos - jau netrukus.

 

Sutinku Privatumo politika