menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet vasara 2023 • Kaunas
Naujienos

Ar Kaune dar neikart nepralaimėję dalyviai atlaikys įtampą iki pat finalo?

2023-07-26
Vasarai įpusėjus, taip pat įpusėjo ir vienetų turnyras, tad norime apžvelgti, kam geriausiai sekėsi grupių etape. Džiaugiamės turėdami tiek čempiono titulą ginančius žaidėjus, tiek turnyro debiutantus, tiek į vis aukštesnius divizionus nuolat kylančius progresuojančius tenisininkus. Šiame mieste turime dar nemažai nei vieno pralaimėjimo nepatyrusių vyrų ir moterų, tad svarbiausios atkrentamųjų kovos parodys, kuris taps stipriausias. Atkrentamųjų etapas vyks iki 2023-09-07, o finalinis renginys bus rugsėjo mėnesį Tennis Space kortuose. Tikslesnė data bus paskelbta antro etapo metu.
Ar Kaune dar neikart nepralaimėję dalyviai atlaikys įtampą iki pat finalo?

2 divizionas

Šiame divizione A ir C grupėse lyderių pozicijas išlaikė A.Hegelmann ir G.Noreika. Prie nepralaimėjusių gretų taip pat jungiasi savo grupių nugalėtojai: E.Paulavičius, Š.Kaminskas, M.Lazdauskas. Atkrentamųjų etape mūsų laukia įdomiausios ir įtempčiausios sezono kovos, o prognozuoti dar yra labai sunku. Stebėsime, kaip jiems seksis.

3 divizionas

R.Miladauskas toliau tęsia sėkmingą svajonių debiutą ir šluoja varžovus be kluptelėjimų D grupėje. Tuo metu, A, B ir C grupėse, kaip ir buvo galima tikėtis, išryškėjo nauji lyderiai: G.Čiečkius, M.Valantas, Ž.Vilius. Beveik visi šie vaikinai žengia be pralaimėjimų, tad čia svarbiausias atkrentamųjų etapas padės išaiškinti turnyro nugalėtoją.

Moterų 2 divizionas

Šis moterų divizionas padovanojo išties įdomių, kupinų intrigos mačų. Vienoje grupėje besivaržančios moterys išsiaiškino grupės etapo nugalėtoją. Ja tapo net tris lemiamus tie break prieš varžoves laimėjusi J.Eidukaitienė. Manome, jog čempionišką charakterį jai padėjo pademonstruoti žiemą iškovota pirma vieta žemesniame divizione. Matysime, ar jai pavyks triumfuoti ir aukštesniame lygyje. Tiesa, marijampolietei lengva nebus, nes jai šį pranašumą dar kartą teks įrodyti jau klysti nebeleidžiančiame atkrentamųjų etape.

Moterų 3 divizionas

Po įnirtingos kovos dėl B grupės lyderės pozicijos ja visgi tapo G.Vašurenkaitė (laimėjusi 10:8 tie break), o C grupėje lengvai aukštumoje išsilaikė L.Jurgulytė. Tuo metu, paaiškėjo ir A ir D grupės lyderės – pralaimėjimų nepatyrusios R.Butanavičiūtė bei E.Pupinė.

Sutinku Privatumo politika