menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet vasara 2023 • Kaunas
Naujienos

Kurie finalistai pasipuoš nugalėtojų medaliais?

2023-09-03
Sulig vasaros pabaiga taip pat baiginėjasi ir vasaros vienetų sezono turnyras, padovanojęs daug nuostabių teniso dvikovų šiltame ore. Įdomiausios finalinės kovos jau visai netrukus, tad kviečiame apžvelgti, kam geriausiai sekėsi žygiuoti link finalų, kurie vyks rugsėjo 8 dieną Tennis Space arenoje.
Kurie finalistai pasipuoš nugalėtojų medaliais?

2 divizionas

Čia jau kuris laikas yra paaiškėjęs pirmasis finalo dalyvis – G.Noreika. Reguliaraus sezono vienas iš lyderių neturėjo didelių sunkumų ir atkrentamųjų etape. Jo varžovu finale taps Š.Kaminskas, po užtikrinto pergalės prieš  M.Lazdauską. Pastarieji taip pat be staigmenų užtikrintai keliavo per visą turnyrą iki pusfinalių etapo, kuriame pranašumą galutinai įrodė Š.Kaminskas. 

3 divizionas

Taipa pat jau aiškūs abu finalo dalyviai. Ž.Vilius į finalą žengė be pralaimėjimų, tačiau pusfinalyje tik po atkaklios kovos 10:5 tie break jam pavyko įveikti savo oponentą. Jo būsimas varžovas finale G.Čiečkius taip pat turėjo įtemptą kovą pusfinalyje, tad abu žaidėjai turi kuo pasidžiaugti patekus į finalą.

Moterų 2 divizionas

Pirma finalo dalyve tapo K.Karabinaitė, tik po atkaklios pusfinalio kovos antrą kartą įveikusi savo varžovę. Kita finalininke pretenduoja tapto reguliaraus sezono lyderė J.Eidukaitienė, kuriai reikia įveikti rimtą pusfinalio barjerą - antrą kartą iššūkį metusią O.Dobilienę, su kuriuo ji užtikrintai susitvarkė.

Moterų 3 divizionas

Pirmąja finalininke tapo G.Vašurenkaitė, kuri, atrodo, itin lengvai susitvarkė atkrentamųjų etape. Tiesa, jos varžove finale tapto tos pačios grupės dalyvė V.Puraitė, su kuria mačas buvo itin atkaklus. Pastarajai į finalus pateko įveikusi R.Butanavičiūtę, kuri iki tol buvo nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo. Panašu, kad finalinėje kovoje susitiks tvirtos, viena kitos vertos priešininkės. Laukia įdomios kovos!

Finalinis renginys: 2023-09-08 nuo 18:00 val. Tennis Space arenoje. Jo metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas.

Sutinku Privatumo politika