menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet vasara 2023 • Klaipėda
Naujienos

Liko tik finalinės kovos!

2023-07-26
Vasarai pasibaigus, taip pat kulminaciją beveik pasiekė ir vienetų turnyras, tad norime apžvelgti, kam geriausiai sekėsi atkrintamajame etape. Bene geriausiame mieste vasarą žaisti tenisą ir mėgautis geru oru tenisininkai siekia asmeninių geriausių rezultatų. Atkrentamųjų etapas truko iki 2023-09-07. Finalinis renginys vyks sekmadienį, rugsėjo 3 d. nuo 10:00 val.. Lemiami mačai ir apdovanojimų renginys vyks OSHEE teniso ir padelio arenoje.
Liko tik finalinės kovos!

2 divizionas

Sėkmingą pasirodymą tęsė į pusfinalį po atkaklios kovos pateko tituluotasis sezono lyderis V.Syminas, ilgai rinkęs visas pergales, jam ilgai nenusileido M.Dul. Vis dėlto ketvirtfinalyje M.Dul nusileido A.Maskolaičiui, kuris finale susitiks su pusfynalyje vis dėlto V.Syminą nugalėjusiu V.Papečkiu.

3 divizionas

B ir D grupėse po grupių etapo atsirado nauji lyderiai – V.Gaupšys ir A.Knieta ilgai žengęs be pralaimėjimų. Kiek vėliau į lyderių gretas prisijungė A.Struckas, kuris įgavęs pagreitį užtikrintai šlavė varžovus atkrentamųjų etape. Iš antras vietas savo grupėse užėmusių dalyvių N.Auriuko bei M.Vikarausko kovos nugalėtoju išėjo pastarasis. Būtent jis finale susitiks su pusfinalyje A.Knietą įveikusiu A.Strucka.

Moterų TOP divizionas

Aukščiausiame moterų divizione A grupėje puikiai startavusiai D.Uldukienei, deja, pagerinti praeitos vasaros užimtos antros vietos rezultato jai nepavyko - ketvirtfinalyje ji nusileido S.Liatukaitei, kuri nužygiavo iki pat finalo. O štai B grupėje surinkusi visas keturias pergales A.Kairienė, jau pagerino praeitos vasaros užimtos trečios vietos rezultatą - su S.Liatukaite ji susitiks finale. Bus įdomu sužinoti, kas gi taps čempione.

Moterų 2 divizionas

Šiame divizione lyderės ilgai išlaikė savo pozicijas. A grupėje puikiai vienetų turnyre debiutavusi O.Konovalova ir toliau žengė be pralaimėjimų. Deja B grupės lyderei T.Pontajevai ir C grupės – V.Petruškevičienei sėkmė taip nesišypsojo. Iš šio  lyderių trejeto iki finalų nukeliavo tik O.Konovalova, kuri finale susitiks su kita A grupės lydere A.Monkiene, pusfinalyje nugalėjusia savo grupėje antrą buvusią J.Joansons. 

Moterų 3 divizionas

Lyderės statuso nepaleido I.Beniušienė. Ji tapo pirmąja finalo dalyve. Tiesa, jai atkrentamosiose teko patirti rimtų išbandymų. Finale ji susitiks su B grupėje lyderiavusia ir šį statusą per visą turnyrą išlaikiusia  D. Monkutė Kazlauskienė. 

Finalinis renginys: 2023-09-03 nuo 10:00 val. Jo metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas. Renginys vyks OSHEE teniso ir padelio arenoje.

Sutinku Privatumo politika