menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet vasara 2023 • Klaipėda
Naujienos

Terminui įpusėjus toli gražu ne visose grupėse aiškūs lyderiai

2023-07-08
Vasaros sezono vienetų turnyras įsibėgėjo - tenisininkai ne tik mėgaujasi žaidimu šiltame ore, bet ir įnirtingai kaunasi tarpusavyje dėl geriausiojo vardo. Apžvelkime, kam iš žaidėjų kol kas geriausiai sekasi eiti link šio tikslo. Primename, jog grupių etapo mačus sužaisti ir rezultatus į suvesti reikia iki liepos 21 d.
Terminui įpusėjus toli gražu ne visose grupėse aiškūs lyderiai

2 divizionas

Pajėgiausiame bendrame divizione geriausiai sekasi A grupės lyderiu tapusiam V.Syminui, kuris, beje, jau yra iškovojęs tokiame turnyre antrą vietą bei dukart trečią. Galime numanyti, jog šio žaidėjo tikslas yra iškovoti ir pirmą vietą. Kol kas jis yra surinkęs tris pergales iš tiek pat žaistų, o tolimesniame kelyje jo gali laukti rimtas iššūkis – C grupės lyderis M.Dul su keturiomis pergalėmis ir nei vieno pralaimėjimo.

3 divizionas

Itin gausiame divizione A grupėje su keturiomis iš penkių pergalių pirmauja R.Balsys, tačiau jis dar yra pavejamas kitam grupės varžovui. Panaši situacija ir B grupėje. Čia pirmauja K.Petkus su keturiomis pergalėmis iš tiek pat žaistų, tačiau jo dar laukia svarbus mačas dėl pirmos vietos grupėje. C grupėje be pralaimėjimų žengia D.Lamsodis su trimis pergalėmis, o D ir E grupėse dar visko gali nutikti.

Moterų TOP divizionas

Įdomus faktas tai, kad moterų divizionų šį sezoną susidarė daugiau nei vyrų, tačiau juose žaidimams reikia kiek daugiau laiko įsisiūbuoti – sužaisti vos keli mačai. Čia matysime praeitos vasaros turnyro prizininkes, tad bus įdomu stebėti, kas šiemet iškovos čempionės titulą.

Moterų 2 divizionas

Šiame aktyviame ir permainingame divizione A grupėje užtikrintai žengia O.Konovalova su trimis pergalėmis. B grupėje - T.Pontajeva su keturiomis. Tačiau viskas dar gali spręstis ir keistis likusiuose mačuose. Tuo tarpu C grupė dar painesnė. Aišku tik tai, kad šiuo metu daugiausiai galimybių iškovoti pirmą vietą grupėje turi V.Petruškevičienė, kuri taip pat dar nepatyrė pralaimėjimo. Vis dėlto net su trimis pergalėmis ji dar negali atsipalaiduoti, nes varžovės visai netoli.

Moterų 3 divizionas

Čia moterys dar nesužaidė daugumos mačų, tad viskas laukia priešakyje. Tikimės, jog jos suskubs susiorganizuoti mačus iki termino pabaigos ir linkime sėkmės juose.

Sutinku Privatumo politika