menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet vasara 2023 • Vilnius
Naujienos

Atkrintamųjų pradžia - kiekvienas mačas gali būti lemiamas

2023-07-26
Vasarai įpusėjus, taip pat įpusėjo ir vienetų turnyras, tad norime apžvelgti, kam geriausiai sekėsi grupių etape. Čia skirtinguose lygiuose varžosi geriausi teniso mėgėjai ir buvę profesionalai, tad intrigos ir įtemptų mačų grupėse tikrai netrūko, o svarbiausios kovos dar laukia atkrentamosiose, kur klysti jau nebegalima. Tenisininkai žais iki 2023-09-07, o finalinis renginys vyks rugsėjo 7 dieną Bernardinų aikštyno kortuose.
Atkrintamųjų pradžia - kiekvienas mačas gali būti lemiamas

Masters divizionas

Turnyro puošmena esantis divizionas kaip visada dovanoja aukščiausio lygio mačus. Po įnirtingų dvikovų A grupės lyderiu tapo visuomet rimtai į titulą besikėsinantis E.Gotovskis, tiesa, jis po trijų setų kovos nusileido vienu maču mažiau sužaidusiam ir dėl to į antrą grupės vietą nukritusiam turnyro debiutantui M.Gražiui. Tik per plauką nuo lyderių atsilikęs A.Draugelis nukrito į trečią grupės vietą, bet vis dar išlieka reali grėsmė varžovams atkrentamųjų etape, kaip tai rodo jo turnyrų pasiekimų istorija. B grupėje kiek paprasčiau visus varžovus įveikė savo asmeninį rezultatą bandysiantis pagerinti S.Malakauskas, o C grupės lyderiu tapo po kurio laiko į vienetų turnyrą sugrįžęs D.Šakinis, nors jis taip ir nesužaidė mačo su dabartiniu čempionu B.Majausku, tad čia dar gali visko būti atkrentamųjų etape. Su nekantrumu laukiame.

TOP divizionas

Sėkmingai visus grupės mačus pergalėmis užbaigė buvę šio diviziono čempionai – T.Tarasevičius ir A.Nikelis, o dabartinis čempionas A.Domeika kluptelėjo tik kartą, tiesa, tai nesutrukdė jam išsaugoti pirmos vietos grupėje. Pavyzdingai visus mačus sužaidė bei juos laimėjo atitinkamai savo grupių lyderiai - K.Vidtmann ir T.Gutauskas. Verta paminėti, kad šis divizionas yra toks gausus dalyviu skaičiumi, kad atkrentamosiose dar gali „iššauti“ beveik bet kuris iš žaidėjų, tad svarbiausiai mačai dar tik prasideda.

TOP Challenge divizionas

Itin aktyviame ir atkakliame divizione geriausiai mačus organizuoti ir juos laimėti sekėsi R.Zagorskiui, A.Mikalauskui ir V.Dallemagne. Matysime, ar jiems pavyks išlaikyti stabilumą iki turnyro pabaigos, nes jų dar laukia ilgas kelias link tikslo.

2 divizionas

Jau prie kiek anksčiau į lyderius įsiveržusio K.Lentino jungiasi taip pat visus mačus sužaidę bei juos laimėję A.Kraujelis, T.Brazdžiūnas, J.Šimulionis ir V.Kniuras. Šie žaidėjai turi didžiausius šansus pakovoti dėl titulo.

3 divizionas

Prie jau minėtų A.Bagdonavičiaus ir R.Beinoro ryškiausius pasirodymus taip pat surengė T.Ercius, G.Rimeika, V.Skarulskis, D.Zaveckas, A.Mameniškis, V.Jarmalavičius. Šie vyrai kol kas rezultatais nenusileidžia vienas kitam, tad laimėtojas paaiškės tik šiems susitikus teniso korte.

4 divizionas

Prie M.Anuzio ir M.Mikočiūno kompanijos jungiasi (panašiai kaip ir kituose divizionuose) visus savo mačus sužaidę bei juos laimėję L.Sederevicius, P.Valiukėnas, V.Tamoliūnas, D.Kazlauskas ir M.Valivonis. Favoritų čia išties netrūksta, tad intriga laikysis iki pat turnyro pabaigos.

5 divizionas

Debiutuoti turnyre kol kas geriausiai sekasi jau kiek anksčiau pergales užsitikrinusiems P.Petrušauskui, U.Juozaičiui ir K.Jatuliui, o prie šios kompanijos jungiasi taip pat visus mačus sužaidęs bei laimėjęs S.Steponaitis.

Moterų TOP divizionas

Nepriekaištingai turnyre debiutavo E.Kaminskaitė, surinkusi visas pergales A grupėje. B grupėje sau lygių varžovių nerado kaip įprastai puikiai turnyruose žaidžianti G.Aidukaitė. Kitose grupėse panašiai vargo neturėjo ir buvusios turnyro prizininkės M.Gumbrevičienė bei L.Umaraitė. Būtent šias žaidėjas galime išskirti kaip favorites iškovoti titulą.

Moterų 2 divizionas

Kiek anksčiau savo grupėje pirmą vieta užsitikrino E.Malcaitė. Šiame divizione taip pat galime išskirti dar nepralaimėjusias savo grupių lyderes L.Sketerskytę, V.Petrikienę, E.Bareikytę ir E.Ivanovaitę.

Moterų 3 divizionas

Vienoms šis divizionas – debiutas, kitoms – jau kelintas mėginimas pasiekti aukščiausią tikslą. Čia geriausiai ir greičiausiai savo tikslus įgyvendinti sekėsi L.Kaminskaitei. Lyderių pozicijas taip pat pavyko išsaugoti debiutantei S.Burbei bei V. Skarulskienei. Prie lyderių gretų taip pat prisijungė A.Mikočiūnienė su I.Galvydyte.

Sutinku Privatumo politika