menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet vasara 2023 • Vilnius
Naujienos

Vilniaus VASARA'23 vienetų finalas - 09.07 Bernardinų sodų arenoje

2023-09-05
Finalistai aiškūs beveik visuose divizionuose - liko paskutinės dienos TOP vyrų diviziono dalyviams išsiaiškinti antrąjį finalinio mačo varžovą. Nekantriai laukiam lemiamų kovų, kurios, panašu, bus įtemptos ir padovanos gražių akimirkų žiūrovams. Kviečiame dalyvius ir jų palaikymo komandas rinktis į Bernardinų sodų aikštyną rugsėjo 7 dieną. Pirmieji mačai prasideda nuo 17.30 val.
Vilniaus VASARA'23 vienetų finalas - 09.07 Bernardinų sodų arenoje


Masters divizionas

Vienam iš diviziono lyderių D.Šakiniui iškrito nesėkminga korta - pusfinalyje jis pralošė finalo kovos jau antrame iš eilės vienetų tęstiniame turnyre laukiančiam B.Majauskui. Jam pasipriešinti žada T.Skairys, sėkmingai įveikęs atkrintamojo etapo susitikimus. 

TOP divizionas

Įspūdingai sužaidę visas kovas ir iškovoję pergales, T.Gutauskas ir K.Vidtmann su nekantrumu jau laukia savo pusfinalio varžovų.

TOP Challenge divizionas

Aktyviausi ir pajėgiausi diviziono žaidėjai V.Dallemagne ir J.Salagubovas, laimėję įnirtingas kovas, į ketvirtfinalį įžengė su dideliu pasitikėjimu. D.Bingelis atrodo, labai lengvai įsitaisė pusfinalyje, nes įveikti varžovą ketvirtfinalyje jam buvo vieni juokai. Dar daugiau - savo pranašumą įrodė ir pusfinalyje atkaklioje kovoje su V.Dallemagne ir jau žengia į finalus. Ten susitiks su užtikrintai iki pusfinalio kovos žengusių D.Pikūno ir D.Putramento dvikovos nugalėtoju. 

2 divizionas

Be pralaimėjimų per turnyrą skriejantis T.Brazdžiūnas, nesulaukęs nė menkiausio pasipriešinimo ketvirtfinalyje, pusfinalyje savo jėgas pademonstravo ir  prieš A.Kraujelį, kurio įskaitoje iki judviejų susitikimo taip pat puikavosi vien pergalės. Finalui su juo jau ruošiasi ir A.Tumashik pusfinalyje lengvai įveikęs R.Ivanovą.

 3 divizionas

Puikią sportinę formą demonstravęs Z.Monkevič pusfinalyje vis dėlto nusileido K.Nalivaikai. Kaip ir Zbignev, ilgai pralaimėjimo kartėlio turnyre nepatyrę G.Pavalkis bei A.Mameniškis savo pasirodymą baigė ketvirtfinalyje - juos įveikę A.Brazdžiūnas ir D.Zaveckas susitiko pusfinalyje. Po jo į finalinį mačą su K.Nalivaika keliauja A.Brazdžiūnas. 

4 divizionas

Šiame divizione viskas vyksta dėsningai - grupių lyderiai D.Kazlauskas, M.Mikočiūnas, L.Sederevičius, A.Sirvydis užtikrintai nukeliavo iki ketvirtfinalių. Iki tol labai lengvai įveikę savo varžovus, pusfinalyje turėjo rimtesnių akistatų su lygiaverčiais žaidėjais. Į pusfinalį iš jų pateko tik du - M.Mikočiūnas ir A.Sirvydis, kuris pusfinaliuose įveikė atkakliomis kovommis iki pusfinalio kelia besiskynusią L.Ryliškę. Finaluose, vis dėlto A.Sirvydis su M.Mikočiūnu nesusitiks - pastarąjį įveikė ir paskutiniajam mačui jau tuošiasi P.Tuzikas. 

5 divizionas

S.Steponaitis išaugo savo diviziono marškinėlius - be jokio vargo laimėjęs visus žaistus mačus, jau ruošiasi finalinei kovai. Jo pėdomis seka ir Ž.Narkus, kuris taip pat gan lengvai iškovojo vietą finale.

Moterų TOP divizionas

Čia kunkuliuoja didelės aistros tarp diviziono senbuvių ir naujokių. G.Aidukaitė  pusfinalio pergalės nepadovanojo M.Petrulevičienei, o L. Umaraitė po atkaklios kovos turėjo pripažinti L. Rudzinskienės pranašumą. Laukia labai įdomus finalas!

Moterų 2 divizionas

Šio diviziono žvaigždutėmis drąsiai galima pavadinti L.Sketerskytę, A.Sutkutę ir M. Baikštienę. Jos gana lengvai įveikė kelią link pusfinalių, įrodydamos savo pranašumą ir gerą pasiruošimą varžyboms. M.Baikštienė, vis dėlto, pademonstravo geresnį žaidimą prieš A.Sutkutę pusfinalyje ir kartu su L.Sketerskyte keliauja į finalą. 

Moterų 3 divizionas

P. Skamaročiūtė, kantriai įveikusi atkaklią kovą pusfinalyje, laukia turnyro pabaigos. Jos varžovė kovoje dėl pirmos vietos - R. Lukoševičiūtė, kuri pusfinalyje įveikė iki tol atkakliai aukštyn kilusią G.Zujutę.

Finalinis renginys: 2023-09-07 nuo 17:30 val. Bernardinų sodų kortuose. Jo metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyks iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas.

Sutinku Privatumo politika