menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet ruduo 2023 • Vilnius
Naujienos

Daugelyje divizionų kelią link finalų skinasi "užkietėję" lyderiai

2023-10-27
Įsibėgėjus rudeniškiems orams, pusiaukelę pasiekė ir teniso namų rudens dvejetų turnyras. Stebint sužaistus mačus, smagu stebėti ir jau gerai pažįstamus veidus bei įsitvirtinti mėginančius naujus turnyro  dalyvius. Apžvelkime, kam geriausiai pavyko pradėti sezoną ir ar jiems pavyks išlaikyti tempą iki pabaigos.
Daugelyje divizionų kelią link finalų skinasi "užkietėję" lyderiai

Masters divizionas

Kaip ir pranašavome, A grupėje sėkmingai kovas užbaigė A.Draugelis poroje su F.Palesiku, tačiau jie net tris iš keturių mačų žaidė lemiamą setą ar tie break. B grupėje visas pergales iškovojo 
vicečempionai V. Gasiūnas ir T. Skairys, C grupėje taip pat su visomis pergalėmis finišavo čempionai T.Bagdanskis su S.Malakausku, o D grupėje, kaip ir priklauso, pirmoje vietoje įsitaisė buvę čempionai R.Redjepov poroje su A.Veliamovič. Būtent šias poras veikiausiai išvysime jau pusfinalių etape.

TOP divizionas

Šiame konkurencingame divizione sėkmingai lyderių pozicijas savo grupėje išlaikė K.Stabingio ir K.Vidtmann pora su keturiomis pergalėmis. Tiek pat pergalių surinko ir visus mačus G grupėje 
įtikinamai laimėjo T.Bagdanskis su M.Juozaičiu. Būtent šios poros yra favoritės nužygiuoti iki finalo, tačiau čia dar galime sulaukti ir staigmenų, nes visos patekusios poros dar gali iššauti.

TOP Challenge

Šiame dalyviais gausiame divizione daugiausiai pergalių (net po 5) iškovojo Pikūnų tandemas, A.Butavičius su P.Daubaru, D.Pikūnas su P.Žala, P.Bortkevičius poroje su E.Šydeikiu, M.Dovydas su G.Ilekiu. Taip pat, visus keturis savo žaistus mačus laimėjo S.Valiukas su E.Viršila. Čia įdomiausios kovos dar laukia priešaky, nes nepralaimėjusių poru dar labai daug.

2 divizionas
Taip pat didelio populiarumo sulaukusiame divizione iš minios rezultatais itin išsiskiria A.Levanauskas su D.Suveizdžiu. Jie sužaidė bei laimėjo visus penkis mačus įtikinamu pranašumu.
Taip pat įspūdingu tempu sužaidė L.Kuraičio bei M.Šileikos pora, grupės lyderių pozicijas su penkiomis pergalėmis išsaugojo ir G.Platkevičius su J.Šimulioniu. M.Malakauskas ir M.Veršekys taip pat laimėjo visus keturis žaistus mačus.

3 divizionas

Šiame divizione išsilaikė tie patys lyderiai. Jau iš seniau sužaidė ir lyderių pozicijas, žinoma, išlaikė R.Czech su A.Žeimo ir E.Edgaras su A.Laska. Prie jų prisijungė po penkias pergales iškovoję R.Monkevičius su V.Pivovaru, G.Jagminas poroje su M.Mikutavičiumi, A.Stankevičius ir V.Tamoliūnas, A.Kovalevskis bei V.Volkov.

MIX TOP divizionas

Po pertraukos sugrįžęs MIX TOP divizionas jau padovanojo nemažai gražių kovų. A grupėje užtikrintai laimėjo gerai susižaidusi E.Kravtaitės ir M.Mikalopo pora, kurie siekia pirmojo čempiono titulo kartu. B grupėje atsilaikė ir favoritais išliko T.Bagdanskis su V.Kirilovaite. Šias poras galime tikėtis pamatyti finale, o jų atomazga būtų ne ką mažiau intriguojanti.

MIX TOP Challenge

Be staigmenų pasibaigė ir MIX TOP C grupių etapas, kur lyderių pozicijas išlaikė visas pergales iškovoję I.Badikonytė su E.Narbutu, o prie jų sėkmingai prisijungė T.Rogožinsko bei D.Virkšaitės pora, iškovojusi taip pat visas pergales. Šias dvi poras stebėsime keliaujant finalo link, kur mūsų lauktų puikus reginys.

MIX 2 divizionas 
Išsisprendė A grupės lyderių likimas, kuriais po atkaklios kovos tapo Mikelioniai. Jiems taip pat teko sužaisti daugiausiai mačų (penkis) bei juos visus laimėti. Puikų rezultatą fiksavo Grebliauskai, o šių porų kovą potencialiai galėtumėme išvysti finale. Visgi, jiems sukliudyti gali dar be pralaimėjimų žengiantys Kvietkauskai, Pečiukoniai, V.Binkauskas su D.Ličkuviene ir kiek anksčiau grupių etapą sužaidę L.Sketerskytė su B.Vaiciunu.

MIX 3 divizionas
Šiame divizione daugiausiai pergalių surinko J.Banelytė su I.Zasimavičiumi  ir G.Paplauskaitė su P. Žala. Būtent šios dvi poros gali susitikti finale, tačiau kelias iki jo dar ilgas, o jame teks sutikti 
dar taip pat nepralaimėjusių varžovu, tad tikimės permainingų kovų.

Moterų TOP divizionas
Sėkmingai grupių etapą moterų stipriausioje lygoje pabaigė N.Geišaitė su R.Valiukevičiūte. Tuo metu, B grupėje sėkmingiausiai finišavo jau šį turnyrą kartą laimėjusios V.Kirilovaitė su L.Umaraite, o C grupėje pirmauja naujai susiformavusi A.Gaivoronskytės bei A.Lučinskajos pora. Stebėsime, ar pavyks vicečempionėms pasiekti aukščiausią rezultatą, ar čempionės pakartos sėkmę, o galbūt matysime naujas nugalėtojas.

Moterų TOP Challenge
G.Martusevičienė bei M.Petrulevičienė yra rimtai nusiteikusios šį sezoną vėl pakovoti dėl aukščiausių vietų. Jos grupių etape iškovojo visas penkias pergales. Su tiek pat pergalių grupių etapą pabaigė R.Janusauskaitė poroje su M.Vicinaite. Yra tikimybė, jog šias poras stebėsime finale jei neįvyks netikėtumų, bet čia dar yra patriukšmauti galinčių porų.

Moterų 2 divizionas
Šiame konkurencingame moterų divizione daugiausiai mačų žaidė ir pergalėmis džiaugėsi D.Ličkuvienė su G.Zykute bei S. Mickuvienė su D. Petrauskiene. Verta paminėti, jog šiame divizione vis dar yra daug stiprių bei nepralaimėjusių porų, tad prognozuoti yra sunku. Jau greitu metu (atkrentamųjų etape) situacija pasidarys kiek aiškesnė, kai pirmo etapo lyderės tiesiogiai stos įkovą.

Moterų 3 divizionas
Puikiai debiutinį dvejetų sezoną pradėjo bei jį toliau pratęsė G.Sarapinaitė ir A.Šatinskaitė su penkiomis pergalėmis. Tiek pat pergalių išovojo A.Juršėnė su J.Zasimavičiene bei L.Buinevičiūtė
su S.Staniulyte. Šiame divizione yra ir daugiau dar nepralaimėjusių porų, tad atkrentamųjų etapas žada būti intriguojantis.
 
 

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika