menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet ruduo 2023 • Vilnius
Naujienos

Stiprūs lyderiai dominuoja daugelyje grupių

2023-10-05
Vasarai pasibaigus, teniso kovos tęsiasi uždaruose kortuose bei įgauna pagreitį. Apžvelkime, kam geriausiai sekėsi pradėti rudens sezoną, o kam dar reikia pasitempti. Smagu turnyre matyti esamus bei buvusius turnyro čempionus ir prizininkus, o taip pat ir naujus bendruomenės narius, tobulėjančius bei kylančius divizionais į priekį. Pirmoje turnyro pusėje jau netrūko įnirtingų mačų, o lyderių pozicijos dar bus aiškinamos artimiausiose kovose.
Stiprūs lyderiai dominuoja daugelyje grupių

Masters divizionas

Pajėgiausiame divizione A grupėje po dvi pergales turi A.Draugelis poroje su F.Palesiku bei E.Gruzdas su I.Radzevičiumi, tad bus įdomu pamatyti šių porų akistatą dėl lyderių pozicijos. C grupėje jau net su trimis pergalėmis karaliauja daugkartiniai prizininkai bei čempionai - T.Bagdanskis su S.Malakausku. Pastariesiems pasipriešinti bus labai sunku, tačiau D grupėje dvi pergales iš tiek pat žaistų jau turi ir buvę čempionai - R.Redjepov poroje su A.Veliamovič, kurie jau prieš tai yra finale įveikę esamus čempionus. Mūsų laukia intriguojantis sezonas!

TOP divizionas
Šiame divizione sparčiausiai pergales renkasi K.Stabingio ir K.Vidtmann pora – jau net trys pergalės iš tiek pat žaistų. Atskiro paminėjimo yra vertos šiame bendrame divizione besivaržančios moterys. Tai - G.Aidukaitė poroje su A.Veliamovič bei R. Zeikutė su A.Kolobovu – abi poros turi po dvi pergales.

TOP Challenge
Šiame dalyviais gausiame divizione daugiausiai pergalių kol kas surinko bei nepatyrė pralaimėjimų P.Bortkevičius poroje su E.Šydeikiu, taip pat, D.Pikūnas su P.Žala bei R.Tamulionio ir M.Taraskevičiaus tandemas. Visi turi po tris pergales.

2 divizionas
Taip pat didelio populiarumo sulaukusiame divizione geriausiai pergales rinkti kol kas sekasi savo grupių lyderiams G.Platkevičiui su J.Šimulioniu, T.Kuprinskui su D.Lėveriu, A.Levanauskui su D.Suveizdžiu. Visų jų sąskaitoje yra po tris pergales ir nei vieno kluptelėjimo.

3 divizionas
Pavyzdingą tempą ir žaidimo kokybę išskirtinai demonstruoja dvi poros - R.Czech su A.Žeimo ir E.Edgaras su A.Laska. Jie jau sužaidė visus savo mačus ir atitinkamai iškovojo po penkias pergales, taip tapdami savo grupių vienvaldžiais lyderiais. Nuo jų nedaug atsilieka ir R.Monkevičiaus bei V.Pivovaro pora, kuriai su keturiomis pergalėmis liko sužaisti vienintelį mačą.

MIX TOP divizionas
Po pertraukos sugrįžus MIX TOP divizionui A grupėje be netikėtumu užtikrintai pirmauja E.Kravtaitė su M.Mikalopu su trimis pergalėmis, o B grupėje su dviem pergalėm žengia T.Bagdanskis su V.Kirilovaite.

MIX TOP Challenge
Čia išskirtinai gerai rungtyniauja I.Badikonytė su E.Narbutu, surinkę keturias pergales su vienu maču atsargoje. Praėjusį sezoną užėmus ketvirtą vietą, šį kartą jie yra rimtai nusiteikę pakovoti dėl aukščiausios vietos. Nors aktyvumo kitose grupėse dar kiek trūksta, jų artimiausiais persekiotojais galėtų tapti gerai susižaidusių T.Rogožinsko bei D.Virkšaitės pora. Jie turi dvi pergales iš dviejų.

MIX 2 divizionas
Čia pirmieji grupės etapo mačus baigė žaisti L.Sketerskytė su B.Vaiciunu. Jie surinko visas pergales ir tapo savo grupės lyderiais. Kitoje grupėje V.Binkauskas su D.Ličkuviene yra iškovoję tris pergales iš tiek pat žaistų. A grupėje dvi poros turi po tris pergales – Mikelioniai bei G.Bliujaus ir J.Stonytės pora. Jų tarpusavio akistatoje gali spręstis šios grupės lyderio pozicija.

MIX 3 divizionas
Daugiausiai taškų šiame divizione yra surinkusi J.Banelytės ir I.Zasimaviciaus pora – net 4. Tiesa, jie dar galės šį skaičių padidinti paskutiniame mače. Po tris pergales A grupėje yra iškovojusi A.Matusevi ir T.Songailos pora, F grupėje tiek pat pergalių turi Šapokos, o G grupėje - Čiučiurkų šeima.

Moterų TOP divizionas
Stipriausiame moterų divizione kol kas didžiausias aktyvumas yra pastebimas A grupėje. Joje pirmauja tris pergales iškovojusios dukart vicečempionės N.Geišaitė su R.Valiukevičiūte. Tiesa, jos tik po itin atkaklios kovos įveikė dvi pergales turinčias G.Aidukaitę ir L.Korsakovą.

Moterų TOP Challenge
Sunku nepastebėti praeito sezono trečios vietos prizininkių G.Martusevičienės bei M.Petrulevičienės dominavimo. Jos su keturiomis pergalėmis ženkliai pirmauja. C grupėje tris pergales jau yra surinkusios D.Ličkuvienė su R.Vainauskaite, tačiau abiems poroms savo mačuose prireikė tie break'ų, o tai tik parodo koks nuožmus ir nenuspėjamas šis divizionas gali būti.

Moterų 2 divizionas
Šiame gausiame moterų divizione išties netrūksta lyderių porų, kurios dar nei karto nepralaimėjo! A grupės lyderėmis veikiausiai taps D.Ličkuvienė su G.Zykute, B grupėje atitinkamai - S.Mickuvienė su D.Petrauskiene, C grupėje identiška situacija su V.Nedzinskienės ir J.Rimienės pora, E grupėje - A.Krasauskaitė su L.Penikiene, F grupėje – J.Anskinaitė su M.Grybiniene ir G grupėje - V.Apulskė
su L.Ryliške. Visos šios poros yra jau surinkusios po tris ir daugiau pergalių. Išties įspūdingas dominavimas. Bus įdomu stebėti atkrintamųjų etapo kovas, kur ir paaiškės, kurios bus stipriausios.

Moterų 3 divizionas
Puikiai debiutinį dvejetų sezoną pradėjo A grupėje esančios G.Sarapinaitė ir A.Šatinskaitė su keturiomis pergalėmis iš tiek pat žaistų. Kitose grupėse taip pat yra bent po vieną porą, surinkusią tris pergales bei nei vieno pralaimėjimo, tad atsipalaiduoti nevalia.

Sutinku Privatumo politika