menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Ruduo 2022 • Klaipėda
Naujienos

Laikas sužaisti lemiamus dvejetų mačus

2022-11-07
Startuoja atkrintamųjų etapas dvejetų turnyre Klaipėdoje. Etapas, kuriame pora, nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo, skelbiama to diviziono čempione. Finalinis renginys vyks gruodžio 4 d. naujuose Vydmantų teniso kortuose, kur bus žaidžiami visų divizionų finalai. Po jų vyks prizininkų apdovanojimai. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti savo favoritus.
Laikas sužaisti lemiamus dvejetų mačus

Vyrai

Antrame divizione varžosi 8 poros, o žemesniame (trečiame) – 4 poros. Grupių etape jos sužaidė tarpusavyje po vieną mačą kiekvieno lygio divizione. Antrame divizione grupių etape laimėjo Masys/Sabaliauskas, o trečiame – Simanavičius/Valciukas. Šios poros į finalinį atkrintamųjų etapą savo divizione pateko pirmu skirstymo numeriu. Atkrintamųjų etape dalyvauja visos poros, tačiau čia pralaimėjimas jau reiškia ir prarastą progą tapti čempionais. Poros, pralaimėjusios pirmame etape dar kovos dėl paguodo prizo.

Terminai
Ketvirtfinalis - iki lapkričio 13 d.
Pusfinalis - iki gruodžio 1 d.

Moterys

Iš viso turnyre žaidžia 11 moteriškų duetų. 6 poros antrame ir 5 poros trečiame divizione. Kaip ir įprasta prieš prasidedant atkrintamųjų finaliniam etapui, visos šios poros jau yra sužaidę po vieną mačą tarpusavyje grupių etape kiekviename divizione. Antrame divizione grupių etape geriausiai pasirodė Konovalova/Šigajeva, o trečiame – Šliogerienė/Vinogradova. Prasideda atkrintamųjų etapas ir čia paaiškės, ar lyderėms pakaks ryžto ir nusiteikimo nužygiuoti iki pat čempionių pakylos. Dabar kiekvienas mačas ypatingai svarbus, pralaimėti jau nebegalima. Poros, pralaimėjusios pirmame etape kovos tik dėl paguodo prizo.

Terminai
Ketvirtfinalis - iki lapkričio 13 d.
Pusfinalis - iki gruodžio 1 d.

MIX TOP divizionas

12 porų varžėsi dvejose grupėse po 6 poras. A grupėje nugalėjo Narkutė/Zilnys, o B grupėje nepralenkiami Poskienė/Sabaliauskas. Atkrintamųjų etape dalyvauja poros savo grupėje užėmusios 1-4 vietas – iš viso 8 poros. Pirmame atkrintamųjų etape pralaimėjusios dar turės progą atsigriebti besivaržydamos dėl paguodos prizo.

Terminai
Ketvirtfinalis - iki lapkričio 13 d.
Pusfinalis - iki gruodžio 1 d.

MIX 2 divizionas

Atkrintamųjų etape varžysis 6 geriausios poros pagal rezultatus grupių etape (dviems poroms turnyras jau baigėsi po grupių etapo). Geriausią formą kolkas demonstruoja Bičkauskis/Monkienė bei Bernotas/Dulinskienė – grupių etape atitinkamai užėmę pirmą ir antrą vietas. Ketvirtfinalyje pralaimėjusios poros dar sužais mačą dėl paguodos prizo.

Terminai
Ketvirtfinalis - iki lapkričio 13 d.
Pusfinalis - iki gruodžio 1 d.

Sutinku Privatumo politika