menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Ruduo 2022 • Klaipėda
Naujienos

Dvi svarbios naujienos: baigėsi vienetai, prasideda dvejetai

2022-09-13
Vasaros vienetų tęstinis turnyras buvo uždarytas Palangos PUŠYNO teniso kortuose. Puikioje vietoje nuostabiu oru ir įnirtingais finaliniais mačais mėgavosi ištikimi Klaipėdos “Teniso namų” žaidėjai. Buvo sužaisti 4 finaliniai mačai dėl čempiono titulo bei keletas mačų dėl 3 ir paguodos vietų.
Dvi svarbios naujienos: baigėsi vienetai, prasideda dvejetai

Stipriausiame TOP ir antrame pagal pajėgumą moterų divizionuose nugalėjo palangiškės Ingrida Pačiūlienė ir Eglė Mickeliūnienė. Moterų 3 divizione naująja čempione tapo klaipėdietė Gražina Mataitytė Antrąjį vyrų divizioną laimėjo vasaras Palangoje leidžiantis radviliškietį Lukas Beinoris, o trečiajame divizione triumfavo klaipėdiškis Aleksandras Marinič. Taip pasibaigė vasariškos kovos, vienetų tęstinis turnyras dabar sugrįš žiemos sezone. 

Dabar visos intrigos keliasi į rudens sezono dvejetų turnyrą, kuris kątik prasidėjo.

Žiūrėti turnyro lenteles

Išbandyti jėgas nusprendė 84 žaidėjai (42 poros), kurie varžysis šešiuose skirtingo lygio vyrų, moterų ir mišrių dvejetų divizionuose. Pačiame gausiausiame MIX TOP divizione varžosi 12 porų, suskirstytos į du pogrupius po 6 poras. Į atkrintamųjų etapą pateks po keturias geriausias poras iš kiekvienos grupės. Kituose divizionuose rungsis po 4-8 poras. Divizione jos varžysis viename pogrupyje, kuriame sužais po vieną mačą tarpusavyje.


Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki spalio 31 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika