Teniso klubų čempionatas 2023
Naujienos

Grupių etape geriausiai pasirodė Atskalūnai

2023-08-29
Savaitgalį (2023.08.26 - 2023.08.27) Druskininkuose įvyko teniso klubų čempionato regionų lygos grupių etapas. Susipažinkite su grupių etapo rezultatais.

Pirmąją vietą užtikrintai laimėjo Atskalūnų teniso klubas iš Vilniaus, pirmavęs nuo pat pirmojo mačo: užtikrintai sužaidė visus mačus, patyrė tik vieną palaimėjimą ir laimėjo abu tarpklubinius susitikimus.

Dėl 2-4 vietos ir patekimo į finalus užvirė rimtos kovos. Viso turnyro metu komandų rikiuotė nuolatos kito. Galutinėje rikiuotėje antrąją vietą iškovojo kauniečių teniso klubas Cheatless. Jie, kaip ir trečioje vietoje likę Teniso Vilkai, laimėjo abu tarpklubinius susitikimus, tačiau iškovojo viena pergale daugiau negu vilniečiai.

Ketvirtąją vietą grupių etape užėmė ir paskutinį kelialapį į finalus iškovojo Druskininkinų teniso klubas. Namų aikštelės pranašumas ir gausus vietinių sirgalių palaikymas padėjo iškovoti svarbias pergales - jie tik dėl palankesnio setų santykio aplenkė Tennis Wolves ir tai paaiškėjo tik sužaidus paskutinius mačus.

Susitiksime finaluose rugsėjo 23-24 d. SEB Arenoje Vilniuje. Regionų lygoje dėl čempiono titulo kovos pirmąsias keturias vietas grupių etape užėmę klubai, o 4-8 vietas užėmę klubai varžysis paguodos turnyre.