menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet ruduo 2023 • Klaipėda
Naujienos

Atrodo, kad Klaipėdos lyderiai aiškūs. Ar tikrai - parodys atkrintamųjų etapas.

2023-11-16
Klaipėdoje beveik visos grupės turi vienvaldžius lyderius, susižėrusius visas pergales. Tik ar ilgai tai truks? Atkrintamųjų etapas negailestingas ir čia lemiama - kiekviena klaida.
Atrodo, kad Klaipėdos lyderiai aiškūs. Ar tikrai - parodys atkrintamųjų etapas.

3 divizionas

Bendroje grupėje geriausiai visas pergales surinkti sekėsi M.Budraičiui su D.Igariu, tačiau jiems prireikė net trijų lemiamų Tie-Break, tad kovos čia buvo įtemptos.

MIX TOP Challenge

Grupės etapo lyderiais tapo L.Kiršienės ir T.Višinskio pora, surinkusi penkias pergales, tačiau jie patyrė pralaimėjimą prieš taip pat penkias pergales surinkusius D.Derkac su R.Ramanauskaite-
Sokolova, kurie dėl mažesnio sužaistų mačų skaičiaus nukrito į antrą grupės poziciją. Šios dvi poros dar galės susitikti finale, o pirma jų akistata 7:5 7:5 žada intrigą iki pabaigos.

MIX 2 divizionas

Čia lyderiais tapo Masloboevai, kiek anksčiau jau sužaidę visus savo mačus. Verta paminėti, kad jie jau spėjo nukeliauti ir iki pusfinalio etapo. C grupėje sėkmingai finišavo B.Bronevskij ir 
O.Konovalovos pora, o B grupėje po atkaklių kovų visas pergales iškovojo L.Šaltės ir V.Symino pora.

MIX 3 divizionas

Šiame divizione paskutinę pergalę sėkmingai iškovojo P.Diksas poroje su I.Šišova, kurie jau iš anksčiau tapo grupės lyderiais. Jų artimiausi persekiotojai yra Anužių pora, kuri norėtų revanšo finale.

Moterų 2 divizionas

A grupėje kiek vėliau pradėjo žaisti, bet visas pergales iškovojo O.Beniusė ir I.Lubauskienė, o B grupėje įtikinamai laimėjo G.Budrikienė poroje su G.Poškute. Būtent šios dvi poros turi 
galimybę susitikti finale.

Moterų 3 divizionas

V.Danilevicienė su V.Timakova sėkmingai išsilaikė pirmoje grupės vietoje, laimėjusios likusius savo mačus. Joms dar kartą reikės įrodyti savo pranašumą jau atkrentamųjų etape, kur lengva nebus.

Sutinku Privatumo politika