menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet ruduo 2023 • Klaipėda
Naujienos

Klaipėdos dalyviai, panašu, atostogavo ilgiausiai

2023-10-05
Vasarai pasibaigus, teniso kovos persikėlė į uždarus kortus. Tik klaipėdiečiai, panašu, šių metų 60 rugpjūčio dienų maksimaliai išnaudojo atostogoms - daugelis savo mačus pradeda žaisti tik dabar. Nepaisant to, apžvelgėme, kas iš pradėjusių geriausiai pradėjo rudens sezoną, o kam dar reikia pasitempti.
Klaipėdos dalyviai, panašu, atostogavo ilgiausiai

MIX TOP Challenge

Puikiai su trimis pergalėmis sezoną pradėjo L.Kiršienės ir T.Višinskio pora. Tiesa, jų mačai nebuvo lengvi, o jų dar laukia akistata prieš dvi pergales iš dviejų turinčius D.Derkac su R.Ramanauskaitė - Sokolova, tad bus įdomu pamatyti jų akistatą.

MIX 2 divizionas

Pavyzdiniu tempu jau visus mačus A grupėje sužaidė ir juos laimėjo Masloboevai. Jiems tik kartą prireikė trijų setų kovos. C grupėje dvi pergales jau iškovojo perspektyvi B.Bronevskij ir O.Konovalovos pora, o B grupėje matome daug sumaišties, tačiau čia dar pralaimėjimo nepatyrė vienintelė L.Šaltės ir V.Symino pora.

MIX 3 divizionas

Šiame divizione su penkiomis pergalėmis įtikinamaipirmauja P.Diksas poroje su I.Šišova. Jie turėjo vargo tik mače prieš Anužius, kur buvo aiškinama grupių etapo lyderio pozicija.

Moterų 2 divizionas

A grupės lyderėmis tapo E.Jatautaitė-Budrikienė su J.Štakiene, surinkusios dvi pergales. B grupėje su trimis pergalėmis lyderiauja G.Budrikienė poroje su G.Poškute.

Moterų 3 divizionas

Net po dviejų sužaistų tie break grupėje pirmauja V.Danilevicienė su V.Timakova, tačiau apylygiai grupės rezultatai rodo, kad čia pozicijos bus aiškinamos likusiuose mačuose.

Sutinku Privatumo politika