OlyBet ruduo 2023 • Klaipėda
Naujienos

Susipažinkite - paaiškėjo visų Klaipėdos finalistų pavardės

2023-12-06
Kupinas veiksmo OlyBet RUDUO’23 dvejetų turnyras mums jau padovanojo daug intriguojančių mačų, o pačius svarbiausius finalinius mačus kviečiame stebėti gyvai! Čia išvysime nemažai antrą kartą susikausiančių porų, tačiau pirminiai fiksuoti rezultatai buvo tokie lygūs, kad yra verti pakartojimo, o jų baigtis – neaiški iki paskutinio momento.

Finaliniai klaipėdiečių mačai suplanuoti gruodžio 9 dieną Oshee teniso ir padelio arenoje nuo 10:00 val. Pasižymėti renginį kalendoriuje patogiai galite paspaudę "dalyvauti" renginio Facebook puslapyje: https://fb.me/e/6WgGQPb3t

ne anksčiau 14:00
2a. MIX TOP CHALANGER finalas. L.Kiršienė / T.Višinskis - D.Derkač / R.Ramanauskaitė - Sokolova

Dalyvių kelionė iki finalų:

3 divizionas

Čia jau paaiškėjo ir pirmieji finalo nugalėtojai. Sveikiname R.Karbauską ir M.Kavecką! Jie po įnirtingos 3 setų kovos atsirevanšavo varžovams iš grupių etapo.

MIX TOP Challenge

Kaip ir pranašavome, finale išvysime dvi stipriausias turnyro poras. L.Kiršienės ir T.Višinskio pora turės antrą progą pabandyti įveikti D.Derkac su R.Ramanauskaite-Sokolova. Pirmas jų mačas buvo toks lygus, kad nedrįstame pranašauti, kaip baigsis finalinis mačas šį kartą.

MIX 2 divizionas

Masloboevai sėkmingai įveikė pusfinalio barjerą ir finale susikaus prieš I.Gaucienę poroje su D.Kliauga, kurie po įtempto pusfinalio iš turnyro išmetė vienus iš lyderių. Verta paminėti, kad abi šios poros yra iš tos pačios grupės, tad čia irgi matysime atsakomąsias varžybas. Pirmą mačą įtikinamai laimėjo Masloboevai.

MIX 3 divizionas

P.Diksas poroje su I.Šišova 7:5 7:5 turėjo iššūkį pusfinalio mače, bet sėkmingai jį įveikė. Jų varžovais tapo Anužių pora, kuri galės revanšuotis finale.

Moterų 2 divizionas

Finale susitiks A grupės lyderės O.Beniusė ir I.Lubauskienė. Jos įtikinamai įveikė ir atkrintamųjų etapą. Finale jos kovos prieš B grupės lyderes G.Budrikienę poroje su G.Poškute, kurios turėjo vargo pusfinalio etape.

Moterų 3 divizionas

Viso sezono lyderės V.Danilevicienė su V.Timakova sėkmingai nužygiavo iki finalo, kur jų lauks rimtas paskutinis išbandymas. Čia jos sutiks I.Anužę su I.Beniušiene. Primename, kad pirma šių porų akistata baigėsi 15:13 tie break, tad viskas paaiškės tik mačui pasibaigus.