menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Vilnius
Naujienos

Čia žiemoja visi Vilniaus tenisininkai

2022-12-01
Artimiausiu metu visus dengtus Vilniaus kortus užplūs tenisininkai, žaidžiantys Teniso Namų mačus. Nieko keista, juk startuoja legendinis Žiemos vienetų turnyras – 760 teniso entuziastų ir tūkstančiai suplanuotų mačų. Šįkart net trys divizionai sutraukė daugiau negu 100 dalyvių. Šis turnyras dar ypatingas ir tuo, kad pirmą kartą startuoja trijuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Tad nepamirškite sekti, kaip sekasi ne tik Vilniuje bet ir kituose miestuose.
Čia žiemoja visi Vilniaus tenisininkai

Etapai ir terminai

Turnyras vyksta visą žiemą nuo 2022-12-01 iki 2023-03-17 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2022-12-01 iki 2023-01-20. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse
  • Atkrintamasis etapas: 2023-01-23 iki 2023-03-17. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo
  • Finalinis renginys, kurio metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta furšetas bei iškilmingi prizininkų apdovanojimai. Renginys vyks kovo 17 d. 18:00 SEB arenos kortuose

Masters divizionas

Žiemą turėsime nuostabią progą stebėti kovą tarp pačių stipriausių tenisininkų Masters divizione. Jau dabar nekantraujame sužinoti, ar naujokai sugebės mesti rimtą iššūkį reitingo senbuviams. Priminsime, Masters yra pats stipriausias mūsų divizionas, kuriame kviečiame varžytis buvusius ir esamus teniso profesionalus bei teniso trenerius. Tarp aštuoniolikos dalyvių sutiksime šešis žaidėjus iš pirmojo “Masters” reitingo dešimtuko bei šešis naujokus. Į atkrintamųjų etapą pateks 12 geriausių žaidėjų, savo grupėse užėmusių 1-4 vietas.

TOP divizionas

Antras pagal pajėgumą, bet ne ką silpnesnis, teniso mėgėjų divizionas. Čia varžysis 75 tenisininkai. Turnyras prasidės grupių etapu, kuriame TOP mėgėjai varžysis 12-oje grupių. Į antrajį etapą pateks 48 tenisininkai, savo grupėje užėmę 1-4 vietas.

TOP Challenge divizionas

Pats gausiausias divizionas. Tenisininkai yra ambicingi ir nuolatos siekia pagerinti savo žaidimą bei kilti į kitą lygį. Iššūkį aukštesniems divizionams meta net 126 tenisininkai, kurie turnyrą pradės varžydamiesi 20-yje grupių. Į antrąjį etapą pateks 64 tenisininkai – 1-3 vietas užėmę savo grupėje ir 4 geriausi ketvirtą vietą užėmę tenisininkai.

2 divizionas

Dar vienas divizionas sutraukęs virš 100 dalyvių. Čia po dvikovų grupių etape iš 19 grupių į atkrintamųjų etapą pateks 64 tenisininkai – 1-3 vietas užėmę savo grupėje ir 7 geriausi ketvirtą vietą užėmę tenisininkai.

3 divizionas

Dėl stipriausio turnyro žaidėjo titulo šiame divizione varžosi 125 žaidėjų. Dalyviai yra suskirstyti į 20 grupių po 6-7 žaidėjus. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-3 vietas ir 4 geriausių ketvirtą vietą užėmusių žaidėjų.

4 ir 5 divizionas

Pradedančiųjų divizionuose ketvirtajame ir penktajame savo teniso karjerą ir dėl pirmųjų reitingo taškų kovos virš 160 teniso entuziastų (atitinkamai 84 ir 86 dalyviai). Kiekviename divizione dalyviai yra suskirstyti į 14 grupių po 6-7 žaidėjus. Kiekviename divizione į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 64 dalyviai, savo grupėse užėmę 1-4 vietas ir 8 geriausių penktą vietą užėmusių žaidėjų.

Moterų TOP divizionas

Penkiose grupėse dėl čempiono titulo stipriausiame moterų divizione varžysis 31 moteris. 1-4 vietas savo grupėse užėmusios tenisininkės pateks į finalinį etapą, kuriame tęs kovą dėl patekimo į finalą.

Moterų 2 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 52 žaidėjos. Dalyvės yra suskirstytos į 8 grupes po 6-7 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 32 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.

Moterų 3 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 45 žaidėjos. Dalyvės yra suskirstytos į 7 grupes po 6-7 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 32 dalyvės, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas ir 4 geriausios užėmusios penktas vietas.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Sutinku Privatumo politika