menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Vilnius
Naujienos

Neįtikėtina, bet viskas vyksta pagal planą

2023-01-04
Svarbiausių įvykių apžvalga įpusėjus grupių etapui Vilniuje. Atraskite intiguojančias dvikovas, atkreipkite dėmesį į žaidėjus, darančius karjerą nuo penkto diviziono, ieškokite atsakymų į amžiną klausimą – ar geras startas grupių etape žada puikų finišą atkrintamosiose. Primename, paskutinė mačo diena grupių etape sausio 20 d.
Neįtikėtina, bet viskas vyksta pagal planą

Masters divizionas

Čia varžosi 18 stipriausių tenisininkų. Aktyviausiai žaidžia A grupė, čia beliko penki mačai etape. Lyderiauja E.Gutovskis, prieš metus jau iškovojęs vicečempiono titulą. Norint susirinkti visas penkias pergales jam dar reiks nugalėti S.Malakauską. Kitose grupėse dar sužaista nedaug mačų, todėl išsamioms prognozėms dar anksti. Tik reikia paminėti, kad pralaimėjimų dar nepatyrė B.Majauskas ir A.Draugelis.

TOP divizionas

Gausus divizionas. Gausus žaidėjų ir jų ambicijų. Visos grupės apylygiai aktyvios, ryškių lyderių divizione taip nėra. Beveik kiekvienoje grupėje lyderiauja po vieną ar du žaidėjus, kurie sužaidę pusę suplanuotų mačų ir surinkę po 3 pergales. Taigi viskas vyksta pagal planą – ir mačai sužaisti ir intrigų pilna. Nusimato labai įtemptas sezono ir jo atomazga finaluose kovo pradžioje.

TOP Challenge divizionas

Išsiskiria trys žaidėjai, kurie yra pasiekę keturias pergales ir dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. B grupėje tai D.Jasinskis. Tačiau situacija grupėje tokia įtempta, kad tos pergalės jam dar neužtikrina pirmosios vietos grupėje. Jam žutbūt reikia laimėti bent vieną iš likusių mačų. Kiek kitokia situacija F grupėje, kur su keturiomis pergalėmis lyderio pozicijoje apsistojęs L.Kuraitis – kai tu esi aktyviausias žaidėjas grupėje gali būti ramus dėl savo ateities atkrintamosiose. Į priekį savo grupę tempia L.Kochmanas – jis dar nepralaimėjo nė vieno seto I grupėje, tačiau viskas spręsis paskutiniame jo mače, kur teks atlaikyti Teniso Namų senbuvio T.Orlicko pasipriešinimą.

2 divizionas

Turime progą stebėti įspūdingą karjerą. Įpusėjus grupių etapui pirmauja žaidėjas prieš pusantrų metų debiutavęs penktame divizione. Po debiuto du turnyrus žaidė trečiame divizione ir po vidutiniško pasirodymo ten nusprendė išbandyti jėgas antrame divizione. Ir štai jis C grupės lyderis K.Lentinas, jau pasiekęs penkias pergales per tiek pat žaistų mačų. Darosi įdomu, kaip jam seksis išlaikyti tokią formą ir atkrintamųjų etape.

3 divizionas

Po penkias pergales pasiekė ir be pralaimėjimų žengia R.Saulis B grupėje ir A.Polinski F grupėje. B grupėje lyderiui liko sužaisti vienas mačas prieš kitą mažiau aktyvų žaidėją, tačiau pastarasis dar nepralaimėjęs. F grupėje lyderis turėtų jausti ramiau, nes liko paskutinis mačas prieš jau pralaimėjimą patyrusį žaidėją.

4 divizionas

Be pralaimėjimų žengia ir jau po keturis taškus grupėje turi G.Leskauskas. E grupėje jis neabėjotinas lyderis tiek taškais tiek ir aktyvumu. Likę žaidėjai panašu kovos dėl visų likusių vietų galutinėje rikiuotėje. Kitas žaidėjas, pasiekęs keturias pergales yra A.Zakas. Jis labai stipriai nuo kitų atitrūkęs L grupėje – pralaimėjo tik 9 geimus. Ar įspūdingas startas jau garantuoja ir įspūdingą finišą?! Greitai sužinosime atkrintamųjų etape.

5 divizionas

Pradedančiųjų tarpe šiame sezone ambicingiausiai atrodo A.Karablikovas B grupėje. Vienetų turnyre debiutuojantis žaidėjas dar praėjusiais metais spėjo sužaisti visus savo mačus grupių etape ir ramiai gali laukti atkrintamųjų pradžios. Rezultatai atkrintamųjų etape parodys, ar diviziono lyderiai jau pasiruošę kilti į kitą lygį.

Moterų TOP divizionas

Vienetų tęstinio turnyro debiutantė A.Šidiškytė nusiteikusi rimtai. C grupėje keturios pergalės iš tiek pat galimų ir likęs tik vienas mačas grupių etape. Tarp rezultatų grupėje įspūdingiausiai atrodo jos pergalė prieš vasaros vicečempionę.

Moterų 2 divizionas

Stabiliausiai kolkas žaidžia L.Ryliškė. Ji vienintelė, kuri jau sužaidė visus mačus grupėje ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Užtikrinta pirma vieta grupėje ir dėkinga pozicija atkrintamųjų etape. Įtempčiausias mačas vyko tarp L.Ryliškės ir D.Petrauskienės. Todėl tikėtina, kad pastaroji ir turi realiausią progą pakovoti dėl antrosios vietos grupėje.

Moterų 3 divizionas

Rimčiausiai merginos susikibo E grupėje. A.Makauskaitė jau užbaigė visus mačus grupėje. Pasirodymas būtų puikus, tačiau patirtas vienas pralaimėjimas prie I.Simanauskienę. Taigi dabar abi merginos turi vienodai taškų, tačiau I.Simanauskienei dar liko sužaisti vieną mačą. Pergalė jame užtikrintų pirmą vietą grupėje, o priešingu atveji pirmoji vieta grupėje atiteks A.Makauskaitei. Taigi viskas spręsis paskutiniame mače.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Sutinku Privatumo politika