menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Vilnius
Naujienos

Finalinės vienetų turnyro Vilniuje kovos jau visai čia pat

2023-03-13
Žiemos vienetų varžybų finalinė šventė įvyks jau šį penktadienį kovo 17d. 18:00 SEB arenoje, o mes su nekantrumu laukiame šio šventinio reginio bei varžybų kulminacijos. Belaukiant apžvelkime sezono intrigas keliančias dvikovas bei finalininkų kelią link jų. Čia išvysime tiek tituluočiausius turnyro dalyvius, tiek sezono išsišokėlius naujokus, kurie bandys mesti iššukį senbuviams.Taip pat matysime tenisininkų sugrįžimą tiek į patį sportą, tiek į jo turnyrus, o prieš juos atsilaikyti bandys perspektyvūs debiutantai ar nuosekliai tobulėjantys turnyro dalyviai, tad tikrai bus ką pamatyti.
Finalinės vienetų turnyro Vilniuje kovos jau visai čia pat

Masters divizionas

Pačiame stipriausiame ir daugiausiai susidomėjimo keliančiame vyrų masters vienetų diviziono finale jėgas išmėgins įspūdingą formą demonstruojantis bei pralaimėjimo nepatyręs turnyrų senbuvis T. Skairys, kuriam šis titulas būtų didžiausias individualus pasiekimas mūsų lygoje (prieš tai užimta penkta vieta). Jam iššūkį mes taip pat visus mačus įtikinamai laimėjęs bei pirmą kartą šiame turnyre dalyvaujantis B. Majauskas. Finalo baigtį prognozuoti yra išties sunku, o tai prideda dar daugiau intrigos. Ateikite palaikyti savo favoritą!

TOP divizionas

Šiame divizione dar yra nemažai neaiškumų, nes dar nėra pilnai aiškios pusfinalių poros, tačiau čia jau galime išvysti tituluotuosius žaidėjus, kurie bent kartą yra triumfavę šioje lygoje. Tai - V. Gasiūnas, T. Tarasevičius (Vyr) bei daugkartinis čempionas A. Nikelis. Kuriam žaidėjui šįkart pavyks pasipildyti čempiono titulo kolekciją? Ar staigmeną šiems vyrukams gali pateikti pusfinalio nežinomasis: F. Palesikas arba A. Domeika? Sužinosime netrukus.

TOP Challenge divizionas

Čia jau yra aiškus pirmasis finalo dalyvis - M. Višinskas. Proveržį šiame sezone demonstruojantis ir užtikrintai savo mačus kol kas laimintis tenisininkas laukia finalinės kovos prieš J. Oleko ir J. Fernandez poros nugalėtoją. Verta paminėti, jog J. Olekas taip pat įtikinamai laimėjo visus savo mačus, o J. Fernandez suklupo tik kartą. Bet kuriam iš šių dalyvių tai būtų iki šiol didžiausias laimėjimas turnyre, o jų demonstruojamas progresas yra akivaizdus. Linkime sėkmės!

2 divizionas

Stabilumą demonstruojantis finalininkas S. Pocius yra pasakęs, kad norėtų pagaliau pabandyti laimėti pirmą vietą. Išties, jam jau yra pavykę šioje kategorijoje du kartus užimti trečią vietą bei kartą - antrą vietą, tad dabar yra visi šansai pakartoti arba pagerinti asmeninį rezultatą. Jam į kovą stos iš aukštesnės lygos atvykęs V. Dinsmonas arba tokį turnyrą jau anksčiau laimėjęs E. Oganauskas. Pastarųjų žaidėjų palyginimas sufleruoja labai apylygę tikimybę laimėti, tad bus įdomu sužinoti rezultatus.

3 divizionas

Į finalą be kovos žengia šiuo metu nereitinguotas E. Marčiauskas, prieš tai ketvirtfinalyje įveikęs varžovą po trijų setų kovos. Šiam žaidėjui tai yra svajonių sugrįžimas po kelių metų vienetų turnyrų pertraukos. Jo varžovas – priešingai. Dar nedaug patirties spėjęs sukaupti, bet nuosekliai turnyruose dalyvaujantis, sparčiai progresuojantis ir divizionuose stabiliai kylantis A. Polinski. Šiam taip pat ketvirtfinalyje teko įnirtinga trijų setų kova, o pusfinalyje sužaidė kiek užtikrinčiau ir pateko į finalą. Įdomu, kurio žaidėjo teniso biografija triumfuos šį kartą.

4 divizionas

Turnyro debiutantas A. Zakas užtikrintai žengia į finalą, taip ir nesutikęs kelyje rimtesnio pasipriešinimo. Nuojauta kužda, jog šį perspektyvų žaidėją greitu metu išvysime kovojantį aukštesniuose divizionuose. Jo varžovas - A. Radauskas. Šis taip pat demonstravo užtikrintumą, nors pusfinalyje teko kiek rimčiau paprakaituoti dėl pergalės. Idomu tai, jog dalyvis jau turi finalų patirties ir yra iškovojęs antrą vietą 5 divizione. Šių dalyvių skirtingi teniso keliai taip pat kelia didelę intrigą finale.

5 divizionas

Puikiai savo debiutą pradeda M. Mikočiūnas. Nors tenisą žaidžia dar neilgai, rodomi geri rezultatai leidžia manyti, kad šį žaidėją turnyruose išvysime dar ne kartą. Išties, puikiai pasirodžius vienetų turnyre, galime jį stebėti jau ir dvejetų mačuose. Jo varžovas A. Lapinskas taip pat puikiai pradeda debiutinį turnyrą. Po atkaklios pusfinalio kovos dabar jis turi visus šansus iškovoti čempiono titulą. Šių žaidėjų palyginimas sistemoje prognozuoja apylygę kovą. Pamatyime, kaip bus iš tikrųjų.

Moterų TOP divizionas

Po pertraukos į vienetų turnyrą sugrįžusi daugkartinė dalyvė bei šįsyk finalininkė G. Skrolienė mėgins įtvirtinti savo patirtį bei demonstruojamą puikią sportinę formą finale. Jos kelias finalo link atrodo daugiau nei įtikinamas, tačiau kita finalininkė – turnyro debiutantė A. Šidiškytė - taip pat atrodė įtikinamai viso turnyro metu ir žada finalo vertą dvikovą. Nepatikėsite, tačiau jų šansai yra vertinami lygiai po 50%, tad kuriai pavyks nugalėti?

Moterų 2 divizionas

Absoliutus dominavimas. Kiek iš anksčiau sukaupta teniso patirtis vilčių varžovėms nepaliko ir atvedė K. Visockytę tiesiai iki finalo. Čia ji sutiks taip pat tenise patyrusią G. Martinkėnę, kuri į finalą taip pat pateko pirmu mėginimu. Tiesa, pastaroji kartą suklupo grupės etape, tačiau vėliau atgal nebesižvalgė. Abiems sportininkėms tai, panašu, yra sugrįžimas į didįjį sportą, kur figuruoja esminis žodis – patirtis. Tai mums leidžia tikėtis išvysti gražią kovą finale.

Moterų 3 divizionas

Debiutavusi vasaros vienetų turnyre, I. Simanauskienė sėkmingai tęsia kovas žiemos turnyre. Antru bandymu turnyro finalas buvo pasiektas užtikrintai, o būsima jos varžovė jame - V. Ivlijevaitė. Pastaroji debiutuoja turnyre, tačiau yra sukaupus teniso patirties iš kiek anksčiau. Stebėsime, ar jai pavyks šia patirtimi pasinaudoti finale.

Sutinku Privatumo politika