menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet Pavasaris 2023 • Klaipėda
Naujienos

Dvejetų pavasaris Klaipėdoje

2023-03-08
Kartu su naujuoju rėmėju OlyBet startuoja jau penktasis dvejetų tęstinis turnyras Klaipėdoje. Šiame sezone dalyvauja 92 tenisininkai (46 poros). Per tris mėnesius čia bus sužaista virš 100 mačų, po kurių paaiškės 6 naujos čempioniškos dvejetų poros.
Dvejetų pavasaris Klaipėdoje

Etapai ir terminai

Turnyras vyksta nuo 2023-03-01 iki 2023-06-01 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2023-03-01 iki 2023-04-21. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
  • Atkrintamųjų etapas: 2023-04-22 iki 2023-06-01. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate – dėl paguodos prizo. Į atkrintamąjį etapą patenkta dalyviai, kurie savo grupėse užima 1-4 vietas.
  • Finalinis renginys, kurio metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas. Renginys numatomas birželio pradžioje Palangoje (informacija apie datą ir vietą bus patikslinta vėliau).

Vyrų TOP divizionas

Vyrų divizione varžosi 7 poros. Grupių etape jos tarpusavyje sužais po vieną mačą. Keturios geriausios poros tęs kovą dėl čempionų titulo atkrintamosiose.


MIX TOP divizionas ir Moterų 2 divizionas

Po 9 poras rungsis stipriausiame mišriųjų dvejetų divizione ir moterų antrame divizionuoe. Divizione turnyras prasidės grupių etapu, kuriame dalyviai varžysis dviejose grupėse. Grupėse poros sužais po vieną mačą tarpusavyje. Į antrajį etapą pateks 6 poros, savo grupėje užėmusios 1-3 vietas.


MIX 2 divizionas

Dėl stipriausios turnyro poros titulo mišriųjų dvejetų antrame divizione varžosi 8 poros. Dalyviai yra suskirstyti į 2 grupes po 4 poras. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks 6 poros, savo grupėse užėmusios 1-3 vietas.


MIX 3 divizionas ir Moterų 3 divizionas

Dėl čempiono titulo MIX trečiame ir Moterų trečiame divizionuose varžysis po 12 tenisininkų (-ių) (6 poros). Sužaidus po vieną mačą tarpusavyje divizione, keturios geriausiai pasirodžiusios poros pateks į finalinį etapą.


Moterų divizionai

Iš viso pavasario sezone Kaune žais 10 merginų porų. Šešios poros savo jėgas išbandys antrame divizione ir keturios poros – trečiame divizione. Grupių etapo visos poros tarpusavyje sužais po vieną mačą divizione. Antrame moterų divizione keturios geriausios poros pateks į atkrintamųjų etapą, o trečiame divizione dvi geriausios grupės poros sužais finalinį mačą dėl čempionų titulo finalinio renginio metu.

 

Atmintinė žaidėjams:

Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki balandžio 21 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.

Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.

Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu

Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos [email protected].

Sutinku Privatumo politika