menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet Pavasaris 2023 • Klaipėda
Naujienos

Karščiausios sezono kovos prasideda pajūryje!

2023-05-03
Įpusėjus dvejetų turnyro kovoms Klaipėdoje, apžvelkime ryškiausiai pasirodžiusius dalyvius. Jau buvo sužaista daug atkaklių mačų, o svarbiausios atkrentamųjų kovos dar laukia priešakyje. Čia galime išvysti besikaunančius esamus čempionus, nuolatinius gerai tarpusavyje susižaidusius turnyrų dalyvius, taip pat naujai susiformavusias bei jiems iššūkį bandysiančias mesti poras.
Karščiausios sezono kovos prasideda pajūryje!

TOP divizionas

Aukščiausio lygio vyrų divizione toliau sėkmingai favoritų statusą išlaiko A.Grigalausko bei D.Stonkaus pora. Sunku įsivaizduoti, kad šiuos tenisininkus dar kas galėtų pristabdyti. Jie surinko penkias pergales iš tiek pat žaistų ir tik po atkaklios kovos 7:6 6:4 jau įveikė, panašu, jiems didžiausią pasipriešinimą galėjusiais pasiūlyti T.Butvilą su D.Gaidukevičiumi. Šios poros veikiausiai pasidalins 1-2 vietas, kadangi čia visos poros žaidžia tarpusavyje, tačiau čia dar gali įvykti staigmenų. Pamatysime, kaip bus iš tikrųjų.

MIX TOP divizionas

Pajėgiausiame MIX divizione A grupėje visas pergales iškovojo naujai turnyre susiformavusi D.Uldukienės ir T.Višinskio pora. Jie savo kelyje jau įveikė praeito sezono finalininkus A.Latuškevičiūtę su D.Vaštaku. Pati Daina teigė, jog jie dar nieko nelaimėjo ir svarbiausiai mūšiai laukia atkrentamosiose. Tiesa, pasidžiaugė geromis kovomis prieš varžovus, sėkmingai susiformavusiu duetu bei geru komandiniu darbu. Čia jiems lengva tikrai nebus, nes B grupėje pralaimėjimo taip pat dar nepatyrė čempionų titulą ginanti I.Narkutės bei A.Zilnio pora. Intrigos dar įnešti taip pat gali gerai susižaidusi Ž.Antropikienės ir A.Grigalausko pora. Pastarasis taip pat sėkmingai žaidžia vyrų divizione.

Šis divizionas išsiskiria itin panašaus pajėgumo porų gausa, tad čia laukia intriguojančios kovos iki pat finalo pabaigos. Su nekantrumu laukiame lemtingų mačų.

MIX 2 divizionas

Šiame divizione taip pat netrūko daug atkaklių dvikovų, kur galiausiai išaiškėjo jų lyderiai. A grupėje pirmą vietą užsitikrino D.Abromavičius su S.Liatukaite, tačiau šie per plauką nusileido vienu maču mažiau sužaidusiai ir dėl to į antrą vietą nukritusiai A.Masloboev ir I.Narvilės porai. B grupėje kiek užtikrinčiau visus mačus laimėjo I.Višinskienė ir A.Višinskis. Bus įdomu stebėti, kaip favoritams seksis atkrentamųjų etape.

MIX 3 divizionas

Šioje grupėje be didesnių staigmenų viršuje išsilaikė jos favoritai. Čia pralaimėjimų nepatyrė, bet vargo turėjo net tris kartus lemiamą setą žaidusi L.Šaltės ir V.Symino pora. Pastarasis itin puikiai žaidžia vienetų turnyruose, o dabar turi visus šansus iškovoti ir dvejetų turnyro taurę. Nuo jų nedaug atsiliko Žadeikių pora, kuri suklupo tik prieš lyderius dar sezono pradžioje, bet turės progą revanšui finale.

Moterų 2 divizionas

Lyderių pozicijas A grupėje išlaikė net du lemiamus tie break išgyvenusios O.Beniusė kartu su I.Lubauskiene. Tuo metu, kitoje grupėje įvyko visiška sumaištis – net trys poros surinko po du taškus. Čia suklupo F.Kabankovos ir E.Mickeliūnienės pora, o geriausią tarpusavio mačų santykį užfiksavo J.Bauer su A.Sopaite, nors ir nusileido G.Budrikienės ir G.Poškutės porai. Čia atkrentamųjų etapas dar gali pateikti daug staigmenų.

Moterų 3 divizionas

Grupių etapą užtikrintai laimėjo įspūdingą atotrūkį nuo varžovių pademonstravusi D.Igarės ir S.Liatukaitės pora. Jas, tikriausiai, jau artimiausiu metu išvysime aukštesniame divizione. Antroje vietoje išsilaikė tik lyderėms pralošusi V.Petruškevičienė su L.Šalte, tačiau jos dar turi visas galimybes iš naujo pakovoti dėl pirmos vietos.

 

Primename, kad Atkrintamųjų etapas tęsis iki 2023-06-01. Iš grupių etapo išėję dalyviai šiame etape varžosi dėl prizinių vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo. Finalinis renginys, kuriame bus žaidžiamos prizinių vietų varžybos - Birželio 4 d. Renginio Facebook puslapis: https://fb.me/e/2PpKj8PZQ 

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika