menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet Pavasaris 2023 • Klaipėda
Naujienos

Klaipėdos grupių etapo apžvalga

2023-04-05
Pavasario dvejetų turnyro kovoms įgavus pagreitį, apžvelgiame įdomiausias grupių etapo dvikovas bei jų lyderius. Grupių etapas vyksta iki balandžio 21 d., o nesužaistų mačų dar nemažai. Linkime išnaudoti kiekvieną progą pergalei ir nepalikti galimybių varžovams susirinkti taškus dėl nesuderintų mačų laikų.
Klaipėdos grupių etapo apžvalga

TOP divizionas

Regiono aukščiausiame divizione vyrai varžosi bendroje lentelėje, kurioje jau išryškėjo turnyro favoritai - A.Grigalauskas ir D.Stonkus (turintis net ITF reitingą). Visus tris žaistus mačus laimėjusi pora užtikrintai žengia čempionų titulo link, tačiau jiems dar tiek pat mačų liko sužaisti. Galbūt jiems iššūkį galėtų mesti pats T.Butvilas su D.Gaidukevičiumi. Šie kol kas įtikinamai iškovojo vieną pergalę, tad spręsti dar anksti. Su nekantrumu lauksime tolimesnių rezultatų!

MIX TOP divizionas

A grupėje ryškėja dvi lyderių poros, surinkusios po du taškus: T.Masys su R.Ramanauskaitė-Sokolova ir D.Uldukienė su T.Višinskiu. Tiesa, pirmoji pora jau patyrė vieną nesėkmę, o antroji žengia be pralaimėjimų. Šie tenisininkai dar turės galimybę santykius išsiaiškinti tarpusavyje, o į lyderių gretas dar gali įšokti A.Latuškevičiūtė ir D.Vaštakas (viena pergalė ir vienas pralaimėjimas prieš lyderius). Lauksime įvykių atomazgos. Mažesnėje B grupėje kol kas yra sužaistas tik vienas mačas.

MIX 2 divizionas

Šiame divizione matome painią bei intriguojančią situaciją. A grupėje turime net tris pirmaujančias poras, surinkusias vienodai taškų: M.Dul su I.Valiūte-Anilioniene, A.Masloboev su I.Narvile bei D.Abromavičius su S.Liatukaite. Čia turnyrinės lentelės padėtis spręsis paskutiniuose mačuose, o B grupėje stabilumą atsveria ir be pralaimėjimų žengia I.Višinskienė ir A.Višinskis bei tik vieną pralaimėjimą lyderiams patyrę, bet jau visus mačus sužaidę E.Bičkauskis su A.Monkiene. Laukiame likusių porų mačų rezultatų. 

MIX 3 divizionas

Bendroje lentelėje jau su keturiais taškais ir dar be pralaimėjimų į priekį veržiasi L.Šaltė ir V.Syminas. Šiems realiausią iššūkį, atsižvelgiant į turnyro rezultatus, gali mesti su dviem pergalėmis (iš tiek pat žaistų) žengiantys K.Žadeikienė ir M.Žadeikis. Šios dvi poros dar nesužaidė tarpusavyje, tad bus įdomu sužinoti rezultatus.

Moterų 2 divizionas

Čia moterys varžosi dviejose grupėse, kurios turi po savo aiškų favoritą. A grupėje nepralaimi O.Beniuse ir I.Lubauskienė, o B grupėje taip pat nepralaimi F.Kabankova ir E.Mickeliūnienė. Ar išvysime šių moterų akistatą finale?

Moterų 3 divizionas

Bendroje lentelėje lyderių pozicijas su keturiais taškais iš penkių mačų tvirtina V.Petruškevičienė ir L.Šaltė. Joms įkandin eina nei vieno pralaimėjimo trijuose mačuose, iš kurių vienas - laimėtas ir prieš lyderių porą, nepatyrusios D.Igare su S.Liatukaite.  

Sutinku Privatumo politika