menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
OlyBet Pavasaris 2023 • Kaunas
Naujienos

Dvejetų tęstinio turnyro pradžia Kaune

2023-03-08
Jau ne už kalnų šiltojo teniso sezono pradžia Lietuvoje. Kad laukimas neprailgtų Kauniečiai nesėdi vietoje, o lekia į teniso kortus. 96 dvejetų mėgėjai, susiporavę į 49 poras, stovi prie Olybet pavasario dvejetų tęstinio turnyro starto. Tai pirmasis “Teniso namų” dvejetų tęstinis turnyras Kaune.
Dvejetų tęstinio turnyro pradžia Kaune

Etapai ir terminai

Turnyras vyksta nuo 2023-03-01 iki 2023-06-01 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2023-03-01 iki 2023-04-21. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
  • Atkrintamųjų etapas: 2023-04-22 iki 2023-06-01. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate – dėl paguodos prizo. Į atkrintamąjį etapą patenkta dalyviai, kurie savo grupėse užima 1-4 vietas.
  • Finalinis renginys: jo metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas. Renginys numatomas birželio pradžioje Kaune (informacija apie datą ir vietą bus patikslinta vėliau).

Vyrų 2 divizionas

12 porų raketes surems antrame pagal pajėgumą divizione. Turnyras prasidės grupių etapu, kuriame dalyviai varžysis dviejose grupėse po šešias poras. Grupėse poros sužais po vieną mačą tarpusavyje. Į antrajį etapą pateks 8 poros, savo grupėje užėmusios 1-4 vietas.

MIX 2 divizionas

Dėl stipriausios turnyro poros titulo mišriųjų dvejetų antrame divizione varžosi 10 porų. Dalyviai yra suskirstyti į 2 grupes po 5 poras. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks 8 poros, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.


MIX 3 divizionas

Trijose grupėse dėl čempiono titulo MIX trečiame divizione varžysis 30 tenisininkų (15 porų). 1-4 vietas savo grupėje užėmusios poros (iš viso 12) pateks į finalinį etapą, kuriame tęs kovą dėl patekimo į finalą.


Moterų divizionai

Iš viso pavasario sezone Kaune žais 10 merginų porų. Šešios poros savo jėgas išbandys antrame divizione ir keturios poros – trečiame divizione. Grupių etapo visos poros tarpusavyje sužais po vieną mačą divizione. Antrame moterų divizione keturios geriausios poros pateks į atkrintamųjų etapą, o trečiame divizione dvi geriausios grupės poros sužais finalinį mačą dėl čempionų titulo finalinio renginio metu.

Atmintinė žaidėjams:

Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki balandžio 21 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.

Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.

Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu

Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.

Sutinku Privatumo politika