menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet Pavasaris 2023 • Kaunas
Naujienos

Kauno grupių etapo apžvalga

2023-04-05
OlyBet PAVASARIS'23 tęstinio dvejetų turnyro kovoms įgavus pagreitį, dėl lyderių pozicijų Kaune vyksta aktyvios kovos daugelyje grupių. "Palankesnio oro" susitikimams laukia tik 3 moterų diviziono dalyvės. Joms ir kitiems dalyviams liko dar dvi savaitės: grupių etapas vyksta iki 2023-04-21.
Kauno grupių etapo apžvalga

2 divizionas

Vieninteliame bendrajame divizione tenisininkai varžosi dviejose grupėse.

A grupėje kol kas yra sužaistas tik du mačai, tad tikimės išvysti didesnį aktyvumą iki termino pabaigos.

Tuo metu, B grupėje matome įnirtingas kovas, kur net trys poros žengia lygiom jėgom – kurį laiką visos poros turėjusios du taškus tik dabar lyderio pozicijas užleido tris taškus surinkusioms A.Hegelmann ir R.Vyrostko porai, kuri jau sužaidė visus savo mačus ir V. Alisausko ir R.Pukhalski porai. Ši pora jau įveikė savo tiesioginius varžovus tarpusavio pranašume ir žengia be pralaimėjimų 3/3. Panašu, kad šioje grupėje kiekvienas likęs mačas yra svarbus kovojant dėl aukštesnių pozicijų turnyrinėje lentelėje.

MIX 2 divizionas

Šiame divizione tenisininkai yra suskirstyti į dvi grupes.

A grupėje – tikra sumaištis dėl pirmos pozicijos! Visus mačus jau yra sužaidusios dvi poros - J.Čėsna su I.Ziutelytė ir A.Griškus su D.Kavoliene. Šios poros turi po tris pergales iš keturių galimų, o jiems ant kulnų lipa I.Januševičiūtė ir L.Teišerskis (2/3 pergalės). Pastarųjų paskutinio mačo sėkmės atveju grupėje visos trys poros
būtų surinkusios po tiek pat taškų ir neturėtų tarpusavio pranašumo.

B grupėje užtikrintai be pralaimėjimų žengia G.Jovarauskienė ir I.Kaduševičius su trimis pergalėmis.

MIX 3 divizionas

Įpusėjus sužaistų mačų skaičiui A ir B grupėse atitinkamai pirmauja dar nepralaimėję D.Stepanauskas ir L.Vasiliauskaitė bei J.Kančaitė ir G.Morėnas. C grupėje situacija spręsis paskutinėmis
savaitėmis. Linkime gerų mačų!

Moterų 2 divizionas

Čia moterys varžosi vienoje grupėje, o be pralaimėjimo (trys pergalės iš tiek pat sužaistų) užtikrintai lyderiauja E.Auželytė su R.Kruglinskaite. Linkime sėkmės tolimesnėse kovose!

Moterų 3 divizionas

Šiame divizione tarpusavyje varžosi keturios poros ir kol kas yra sužaistas tik vienas mačas, tačiau dar yra pakankamai laiko susiorganizuoti visas likusias akistatas. To ir palinkėsime dalyvėms.

Sutinku Privatumo politika