menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet Pavasaris 2023 • Kaunas
Naujienos

Nepraleiskite įdomiausių dvejetų sezono kovų Kaune!

2023-04-26
Įpusėjo OlyBet PAVASARIS'23 dvejetų turnyras Kaune, o įdomiausios bei svarbiausios sezono atkrentamosios kovos dar laukia priešakyje. Tenisininkai varžėsi grupių etape dėl galimybės iškovoti aukštesnes pozicijas turnyrinėje lentelėje, kurios potencialiai leistų „lengviau“ nužygiuoti link finalų, taip išvengiant ankstyvų akistatų su stipriausiais varžovais.
Nepraleiskite įdomiausių dvejetų sezono kovų Kaune!

Įnirtingų kovų netrūko! Daugumos grupių lyderiai keitėsi sezonui įsibėgėjant, o pusiausvyrą bandė atstatyti kelios itin stabilios poros. 

2 divizionas

Vieninteliame bendrame divizione kiek vėliau mačus pradėję žaisti A grupės dalyviai visgi pavyzdingai sulošė beveik visus likusius mačus ir išsiaiškino savo lyderius. Tai - visus mačus užtikrintai laimėjusi J.Ellert ir I.Melniko pora. 

Tuo metu B grupėje lyderių pozicijas be staigmenų ir didesnio vargo išlaikė net penkias pergales iškovojusi V.Alisausko ir R.Pukhalski pora. Šių dviejų viena kitos vertų porų akistatą galėtumėme išvysti finale jei iki tol neįvyks netikėtumų. Bus įdomu stebėti atkrentamąsias kovas bei kaip jiems seksis jose.

MIX 2 divizionas

Pajėgiausiame MIX divizione A grupėje kilusi sumaištis turnyrinėje lentelėje tokia ir išliko iki pat paskutinių jos mačų. Čia nėra poros, kuri nebūtų patyrusi pralaimėjimo, o grupės lyderiais tapo po vienodai taškų surinkusi, bet tarpusavio pranašumą turėjusi J.Čėsnos ir I.Ziutelytės pora. Tai jiems leidžia bent iki finalo išvengti akistatos su B grupės lyderių pozicijoje stabiliai išsilaikiusiais G.Jovarauskiene ir I.Kaduševičiumi. Pastarosios poros demonstruojami rezultatai leidžia tikėtis juos išvysti finale.

MIX 3 divizionas

Šiame gausiame divizione A grupės lyderiais tapo tik du mačus sužaidusi Kriščiūnų pora. Tik po atkaklios kovos lyderių pozicijas užleidęs D.Stepanausko ir L.Vasiliauskaitės tandemas teigė, jog "mačą pradėjo gerai, tačiau šiam įpusėjus, iniciatyva ėmė slysti iš rankų lemiamais momentais." Tiesa, komandos narys padėkojo už gražų žaidimą bei nenuleido rankų žvelgiant į atkrentamąsias. Sėkmės atveju jie dar teoriškai galėtų susitikti finale. 

B grupėje be didesnių intrigų pirmoje vietoje išsilaikė nuo savo varžovų gerokai atitrūkę J.Kančaitė ir G.Morėnas.

C grupėje – atvirkščiai. Net trys poros surinko po vienodai taškų, o geriausią rezultatą visgi fiksavo G.Aksenavičiūtė ir D.Rupšaitis. Šiame divizione išties netrūksta intrigos, nors viena iš finalo dalyvių turėtų tapti esami B grupės lyderiai. Stebėsime, ar jiems pavyks.

Moterų 2 divizionas

Vienoje grupėje besivaržančios moterys pademonstravo kovingumą – lyderėmis tik po permainingos kovos tapo bei nei vieno pralaimėjimo nepatyrė A.Šavelskienė su D.Sidarevičiene, tačiau joms tik po tie break 10:7 pozicijas užleidusios E.Auzelytė su R.Kruglinskaite dar turės galimybę atsirevanšuoti finale (pusfinalių sėkmės atveju). Šis jau įvykęs pirmas tarpusavio susitikimas žada įnirtingą kovą iki pabaigos. Su nekantrumu lauksime atomazgos.

Moterų 3 divizionas

Šiame divizione taip pat vienoje grupėje besivaržančios moterys dar turės progą įrodyti savo pranašumą antrą kartą atkrentamosiose varžybose. Kol kas čia geriausiai sekasi A.Kavaliauskienei poroje su P.Kriščiūniene. Pastaroji taip pat puikiai žaidžia ir MIX divizione. Šiai porai iššūkį dar kartą norėtų mesti A.Balčienė su V.Puraite, kurios tik po atkaklios kovos 6:7 pirmame sete nusileido varžovėms, tad čia dar irgi galėsime išvysti intrigą.

 

Primename, kad Atkrintamųjų etapas tęsis iki 2023-06-01. Iš grupių etapo išėję dalyviai šiame etape varžosi dėl prizinių vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo. Finalinis renginys, kuriame bus žaidžiamos prizinių vietų varžybos - Birželio 3 d. Renginio Facebook puslapis: https://fb.me/e/2LpdqhOM8 

Sutinku Privatumo politika