menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet pavasaris 2023 • Vilnius
Naujienos

Grupių etapo apžvalga

2023-04-05
Pavasario dvejetų turnyras įgavo pagreitį. Vilniaus grupėse įspūdingai žaidžia net trys poros, kol kas nugalėjusios visus savo varžovus visuose setuose! Visose grupėse vyksta įnirtingos ir aktyvios kovos, o likusieji mačai turi būti sužaisti iki balandžio 21 dienos.
Grupių etapo apžvalga

Masters divizionas

A grupėje puikiai žaidžia T.Bagdanskis ir S.Malakauskas trejuose sužaistuose mačuose nepralaimėję nė vieno seto. Pergalingais, tačiau sunkiau iškovotais trimis susitikimais jiems nenusileidžia M.Mikalopas ir D.Šakinis,o V. Bielinis su B.Majauskas Be pralaimėjimų kol kas žaidžia ir V. Bielinis su B.Majausku taip pat turi surinkę tris pergales, bet daugiau taškų surinkti nebeturi galimybės, nes sužaidė jau visus mačus. 

B grupė kol kas ramesnė, joje lyderiauja V.Gasiūno ir T.Skairio bei V. Gotovskio ir R.Žuko poros po dviejų ir atitinkamai trijų sužaistų mačų turinčios po dvi iškovotas pergales. 

TOP divizionas

Čia kol kas sunku išskirti lyderius, nes visose grupėse yra daug porų, laimėjusių po dvejas varžybas. Šiame etape kol kas lengviausiai skinasi kelią K.Stabingis ir K.Vidtmann bei T.Bagdanskis ir M.Juozaitis, be vargo pelnę po 2 pergales.  

TOP Challenge divizionas

Aktyviausi turnyro žaidėjai - susirinkę šiame divizione.

J grupės lyderiais jau tapo K.Jasiūno ir M.Miliaus pora, sėkmingai įveikę visus penkis pirmojo etapo varžovus ir pralaimėję tik vieną setą. Įspūdingai H grupėje žaidžia E.Jurkevičienė ir A.Rudienė, turinčios net keturias pergales be pralaimėtų setų. G grupėje P.Bortkevičiaus ir E.Šydeikio duetas taip pat jau spėjo užsidaryti grupių etapą bei pelnyti keturias pergales iš penkių susitikimų. O štai F grupės kolkas vienvaldės lyderės U.Lekstutienė ir D.Leonavičiūtė, keturiuose žaistuose mačuose iškovojusios visas pergales, jau spėjo įrodyti, kad yra pasiruošusios nuožmiai kovai teniso aikštelėje.

2 divizionas

L.Kuraitis ir M.Šileika jau užbaigė J grupės etapą, lengvai laimėję visus keturis susitikimus. Tokiu pat keliu nueėjo ir E.Lipnicko ir G.Mažeikio pora, iškovoję visas keturias pergales savo E grupėje. O labiausiai įgudę tie-break’ų žaidėjai yra D.Jaruševičius ir T.Monstavičius, triumfavę trejuose tie-break’uose ir išplėšę tris laimėjimus, bei lyderiaujantys B grupėje. 

3 divizione

G.Kilpio ir P.Ličkaus duetas šiame divizione aktyviausias ir rezultatyviausias. Lengvai įveikę savo C grupės varžovus ir pelnę keturias pergales, akivaizdžiai taikosi į aukštesnio lygio žaidėjų gretas. Ne mažiau karingai nusiteikę J.Sutkaitis ir D.Vujčik taip pat lengvai skinasi kelią link E grupės lyderių, be vargo nušlavę 3 varžovų poras.  Jiems ant kulnų lipa V.Kauliaus ir E.Romanovo pora, iš keturių mačų surinkę tris pergales. 

Mix TOP Challenge divizionas

Daugiausiai pergalių (keturias) šiame divizione nuskynė A grupės lyderių S.Ligeikienės ir J.Tekutjev pora bei G grupėje be pralaimėjimų taip pat keturis taškus surinkę G.Sasnauskaitė bei A.Tapinas. C grupėje kol kas lyderiai neaiškūs - kovingai nusiteikęs E.Jurkevičienės ir T.Bagdanskio duetas įveikę tris poras iš trijų turi vienodai taškų su U.Lekstutienės ir K.Vidtmann, tik pastarieji jau sužaidė keturis mačus. 

Mix 2 divizionas

Drąsiai galima vadinti šeimų divizionu - jame varžosi net 23 šeimos. D.Ličkuvienės ir P.Ličkaus pora, kurie yra dažni turnyrų dalyviai, šiame etape pelnė kol kas daugiausia i- 3 laimėjimus D grup4je. O visose kitose grupėse poros kol kas tandemai iškovoję po ne daugiau nei dvi pergales ir aiškių lyderių dar nėra. 

Mix 3 divizionas

L. ir A. Danilovų pora ne tik aktyviausia, bet ir kovingiausia - keturiuose mačuose jie užtikrintai pasiekė keturias pergales ir ruošiasi paskutiniam susitikimui A grupėje. O štai I.Kovaliovienė ir M.Kurys jau triumfuojančiai užbaigė E grupės etapą, nes jiems užteko tik keturių laimėtų mačų.

Moterų TOP Challenge divizionas

Lentelės pamažu pildosi. Iki šiol ryškiausiai divizione žibėjęs  V.Motiekaitės ir J.Radvilavičiūtės C grupės duetas, lengvai įveikęs tris varžovų poras,  netikėtai suklupo prieš A. ir E. Lučinskajos sėkmingą tandemą ir dalinasi grupės lyderių vietą su trimis pergalėmis kiekvienai porai. G.Martusevičienė ir M.Petrulevičienė pirmą kartą drauge stoję į kovą, džiaugiasi puikia partneryste ir trimis pergalėmis ir lyderiauja D grupėje. Seserys M.Gumbrevičienė ir E.Lukaševičienė taip pat lygiuojasi į grupės lyderes.

Moterų 2 divizionas

V.Nedzinskienės ir J.Rimienės, K.Paulauskės ir E.Vanagaitės poros trejuose susitikimuose iškovojo po tris pergales ir lyderiauja D ir E grupėse. D grupėje tris pergales iš keturių mačų iškovojo ir taip pat lyderiauja S.Adomavičiūtė ir I.Kovaliovienė. Lygiai tokias pačias pozicijas su trimis taškais lyderiauja A.Karosienė ir J.Mikelaitė A grupėje, bei G.Bernatavičiūtė su G.Milaknyte B grupėje. Tik pastarosioms lyderystė grupėje negarantuota, mat daugelis grupės porų jau turi po du taškus ir dar po vieną ar daugiau nesužaistų mačų. 

Moterų 3 divizionas

Pirmu smuiku griežia L.Baukienės ir V.Rukanskienės duetas. Keturiais pergalingais mačais užsitikrinę pirmąją vietą D grupėje, jos jau laukia atrankinio etapo. Tarp B grupės žaidėjų porų lyderiauja L.Petkuvienė ir V.Petrikienė, lengvai įveikusios tris varžovų poras.  

Sutinku Privatumo politika