menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet pavasaris 2023 • Vilnius
Naujienos

Pirmoji turnyro pusė pateikė intrigų - laukiame atkrintamųjų kovų

2023-04-26
Ką tik baigėsi grupių etapas, kai kam atnešęs džiaugsmingų pergalių, o kai kam palikęs kartų pralaimėjimo skonį. Siūlome drauge apžvelgti šio etapo eigą, pasiplanuoti susitikimus ir dar labiau išskleisti sparnus kelyje į pergalę.
Pirmoji turnyro pusė pateikė intrigų - laukiame atkrintamųjų kovų

Masters divizionas

Po atkaklių ir pergalingų kovų savo grupėse lyderiais tapo V.Gasiūno ir T.Skairio bei M.Mikalopo ir  D.Šakinio poros. Nors Viktorui ir Tadui nugalėti varžovus sekėsi žymiai lengviau nei Mantui ir Domantui, abi poros nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir sėkmingai užsitikrino kelialapius į ketvirtfinalį.

TOP divizionas

Įspūdingai sužaidę visas keturias kovas ir savo varžovams neatidavę nei vieno seto, T.Bagdanskis ir M.Juozaitis aiškiai įrodė savo pranašumą G grupėje. Kiek sunkiau pirmas pozicijas savo grupėse iškovojo K.Kazlausko ir T.Rogožinsko, G.Nutauto ir V.Pranulio tandemai, taip pat laimėję po keturis mačus. Visos trys poros jau laukia kovų aštuntfinalyje.

TOP Challenge divizionas

Tai pats gausiausias ir aktyviausias divizionas, kuriame sunku išskirti aiškius lyderius. Rezultatyviausią žaidimą be pralaimėtų setų pademonstravo H grupės laimėtojos E.Jurkevičienė ir E.Rudienė, nušluosčiusios nosį keturioms vyrų poroms. Pirmose grupių pozicijose išsirikiavo A.Domeikos ir G.Jagėlos, K.Jasiūno ir M.Miliaus, Ž.Jagelavičiaus ir R.Tamošausko duetai, pralaimėję tik po vieną setą.

2 divizionas

Šiame divizione, kaip ir kituose, daugelio kovų likimas sprendėsi Tie- break‘uose ir trečiuose setuose. Be jų tik dviem poroms pavyko užimti lyderių pozicijas savo grupėse: G.Bliujui ir A.Urnikiui bei E.Lipnickui ir G.Mažeikiui. Įdomu pažymėti, kad čia žaidė ir mišri pora - A.Mackevičius ir J.Vaičiulionytė, kurie taip pat užsitikrino pirmą vietą G grupėje.

3 divizionas

Panašu, kad E grupės laimėtojai J.Sutkaitis ir D.Vujčik jau išaugo šio diviziono marškinėlius. Be jokio vargo jie įveikė visus savo varžovus ir, neišlieję nė lašo prakaito, pasiruošė šturmuoti finalus. Drįstume teigti, kad atkakliausia ir narsiausia kova vyko tarp  M.Malakausko ir M.Veršekio poros bei M.Mikočiūno ir P.Motiekaičio tandemo. Abi poros, panašiai rungtyniavę su varžovais, tarpusavio mačą baigė tik antrame Tie- break‘e rezultatu 14:12, po kurio Manto ir Migliaus pora šventė pergalę A grupėje.

MIX TOP Challenge divizionas

Diviziono grupių etapo lyderiais drąsiai galima pavadinti A. ir O.Zimnickų šeimos tandemą. Jie pademonstravo puikią fizinę formą ir visus keturis mačus sužaidė be vargo, privertę suklupti 2022 m. Rudens dvejetų tęstinio turnyro nugalėtojus V.Gasiūną ir L.Umaraitę. Įspūdingai pasirodė ir C grupės laimėtojai U.Lekstutienė ir K.Vidtmann, nugalėję garsią MIX turnyrų figūrą - T.Bagdanskio ir E.Jurkevičienės porą.

MIX 2 divizionas

Vadinamame „Šeimų divizione“ , suprantama,  lyderiauja gerai susižaidę šeimos. R. ir E.Dovydaičiai iškeliavo į kitą etapą be pralaimėtų setų, o A. ir I.Pikeliai šventė pergalę A grupėje, pralaimėję tik S. ir A.Čerauskams. Nelengvai, bet su keturiais pergalingais mačais nuskynė B grupės pergalę ir I. Ir N.Mikelionių šeimos tandemas.

MIX 3 divizionas

Ryškūs šio diviziono lyderiai - A. ir L.Danilovų pora, gana užtikrintai nugalėję visas penkias A grupės poras. A. ir A.Ramanauskų duetas taip pat sėkmingai įveikė pirmąjį turnyro etapą ir kartu su kitais grupių laimėtojais laukia atkrintamojo etapo kovų.

Moterų TOP Challenge divizionas

Čia daug gražių pergalių ir mažiau užtikrintų nugalėtojų nei kituose divizionuose. Vienintelė E. ir A.Lučinskaja pora laimėjo visus keturis susitikimus, privertusi suklupti V.Motiekaitės ir J.Radvilavičiūtės iki tol itin sėkmingai žaidusį duetą. Seniai poroje žaidžiančios B.Jurgelevičiūtė ir J.Maliuk apgynė B grupės lyderių poziciją, tačiau buvo priverstos nusileisti A.Treigienės ir L.Žilinskienės tandemui.

Moterų 2 divizionas

E.Bareikytę ir I.Oganian puikiausiai galima vadinti šio diviziono karalienėmis. Jos lengvai įveikė penketą mačų, įrodydamos savo pranašumą ir gerą pasiruošimą varžyboms. Nuo jų lengvai atsiliko N.Černauskaitės ir G.Kunigiškytės bei S.Mickuvienės ir S.Šimkuvienės poros, kurios taip pat užsitikrino pirmas pozicijas savo grupėse.

Moterų 3 divizionas

Diviziono lyderių titulą drąsiai galima atiduoti A grupės nugalėtojoms L.Karlienei ir D.Nosevičienei. Jos laimėjo penkis taškus ir pergalingai sužaidė keturis mačus. O štai B grupėje nuožmiai kovojęs L.Petkuvienės bei  V.Petrikienės duetas įveikė keturias poras, pelnė keturis taškus ir taip pat nepralaimėjo nei vieno seto.

 

Primename, kad Atkrintamųjų etapas tęsis iki 2023-06-01. Iš grupių etapo išėję dalyviai šiame etape varžosi dėl prizinių vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo. Finalinis renginys, kuriame bus žaidžiamos prizinių vietų varžybos - Birželio 8 d. Renginio Facebook puslapis: https://fb.me/e/ETgnTuGp

Sutinku Privatumo politika