menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet pavasaris 2023 • Vilnius
Naujienos

Vilniaus tenisininkai sezono pradžios lauks netinginiaudami

2023-03-07
Pavasario sezono dvejetų turnyras startuoja su nauju proveržiu. Tikime, kad naujasis “Teniso namų” tęstinių turnyrų serijos rėmėjas OlyBet suteikė energijos tenisininkams nesnausti belaukiant šiltojo sezono pradžios. Peržengėme 1000 žaidėjų ribą per tris didžiausius Lietuvos miestus. Vilniuje dalyvauja 866 teniso mėgėjai, tačiau nevenkite pasidomėti, kaip sekasi Kauno ir Klaipėdos dvejetistams.
Vilniaus tenisininkai sezono pradžios lauks netinginiaudami

Etapai ir terminai

Turnyras vyksta nuo 2023-03-01 iki 2023-06-08 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2023-03-01 iki 2023-04-21. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
  • Atkrintamųjų etapas: 2023-04-24  iki 2023-06-08. Grupių etapą praėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo. Į atkrintamąjį etapą patenka dalyviai, kurie savo grupėje užima 1-4 vietas.
  • Finalinis renginys: jo metu žaidžiami visų divizionų finalai bei vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai. Renginys vyks birželio 8 d. 17:30 val. SEB arenoje.


Masters divizionas

Masters yra pats stipriausias dvejetų divizionas, kuriame kviečiame varžytis buvusius ir esamus teniso profesionalus bei teniso trenerius. Šiame sezone turėsime progą stebėti kovas tarp stipriausių 14 porų. Pirmajame etape jos žais dviejose grupėse, kuriose 7 poros susitiks tarpusavyje po vieną kartą. Į atkrintamųjų etapą pateks 12 geriausių porų, savo grupėje užėmusių 1-6 vietas.


TOP divizionas

37 poros raketes surems antrame pagal pajėgumą divizione. Turnyras prasideda grupių etapu, kuriame TOP diviziono dalyviai varžysis septynios grupėse. Į antrajį etapą pateks 28 poros, savo grupėje užėmusios 1-4 vietas.


TOP Challenge divizionas

Ambicingiausiame divizione jėgas išbandyti panoro 79 poros, kurios turnyrą pradės besivaržydamos 13-oje grupių po 6-7 poras. Į antrąjį etapą pateks 52 poros 1-4 vietas užėmusios savo grupėje.


2 divizionas

Dar vienas divizionas sulaukęs didelio populiarumo – dalyvauja 68 poros. Čia po dvikovų grupių etape iš 12 grupių į atkrintamųjų etapą pateks 48 poros 1-4 vietas užėmusios savo grupėje.


3 divizionas

Dėl stipriausio turnyro poros titulo šiame divizione varžosi 48 poros. Dalyviai suskirstyti į 8 grupes po 6 poras. Į kitą, atkrintamąjį, etapą iš viso pateks 32 poros, savo grupėse užėmusios 1-4 vietas.


Moterų TOP Challenge divizionas

Keturiose grupėse dėl čempiono titulo moterų TOP challenge divizione varžysis 42 moterys (21 pora). 1-4 vietas savo grupėje užėmusios poros (iš viso 16) pateks į atkrintamųjų etapą, kuriame tęs kovą dėl patekimo į finalą.


Moterų 2 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 28 poros. Dalyvės yra suskirstytos į 5 grupes po 5-6 poras. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks 20 porų. Jos savo grupėje turi užimti 1-4 vietas.


Moterų 3 divizionas

Iš viso šiame divizione varžosi 22 poros. Dalyvės yra suskirstytos į 4 grupes po 5-6 žaidėjas. Į kitą, atkrintamąjį, etapą pateks iš viso 16 porų, savo grupėse užėmusių 1-4 vietas.


MIX TOP Challenge

40 mišrių dvejetų porų stoja prie TOP Challenge diviziono starto. Grupių etapas vyks 7 grupėse po 5-6 poras, kur bus sužaista po vieną tarpusavio mačą. 1-4 vietas savo grupėje užėmusios poros (iš viso 28 poros) kovą  dėl čempionų titulo tęs atkrintamųjų etape. 


MIX 2 divizionas

Mišriųjų dvejetų antrame divizione 36 poros grupių etape varžysis septyniose grupėse. Geriausiai pasirodžiusios 28 poros pateks į atkrintamųjų etapą, kuriame teisę žaisti iškovos 1-4 vietas savo grupėje užėmusios poros.


MIX 3 divizionas

Šešiose grupėse kovas pradeda 32 poros mišriųjų dvejetų trečiame divizione. Į kitą etapą pateks 24 poros savo grupėje užėmusios 1-4 vietas.


Atmintinė žaidėjams:

Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki balandžio 21 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.

Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.

Mačo rezultatą reikia įvesti Teniso namų internetiniame puslapyje, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu

Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.

Sutinku Privatumo politika