menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Kaunas
Naujienos

Kauniečiai nustebino patys save

2022-12-02
Ilgai laukta šio turnyro pradžia ir štai dar viena aktyvi teniso bendruomenė jungiasi į Lietuvos teniso mėgėjų būrį. Net 73 teniso entuziastai iš Kauno stoja prie tęstinio vienetų turnyro starto. Iškalbingas faktas, kad tai pirmasis tęstinis “Teniso namų” turnyras Kaune. Turnyras startuoja dabar ir tęsis visą žiemą. Iš pradžių varžybos grupėse – mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Po grupių etapo vyks atkrintamosios. Turnyrą vainikuos finalinis renginys Kaune, kurio metu stebėsime, kaip bus žaidžiami finaliniai susitikimai ir apdovanosime prizininkus.
Kauniečiai nustebino patys save

Turnyro eiga

Turnyras vyksta visą žiemą nuo 2022-12-01 iki 2023-03-17 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2022-12-01 iki 2023-01-20. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
  • Atkrintamasis etapas: 2023-01-23 iki 2023-03-17. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo.
  • Finalinis renginys, kurio metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta furšetas bei iškilmingi prizininkų apdovanojimai. Renginys numatomas kovo mėnesį (informacija apie datą ir vietą bus patikslinta vėliau).

Vyrai

Stipriausiame divizione varžysis 10 sportininkų. Jie suskirstyti į dvi grupes po penkis žaidėjus. Į kitą etapą pateks 8 geriausieji t.y. savo grupėje užėmę 1-4 vietas. Antrame divizione kausis 22 žaidėjai: dvi grupės po penkis žaidėjus ir dvi grupės po šešis žaidėjus. Į kitą etapą pateks 16 geriausiųjų – visi žaidėjai savo grupėse užėmę 1-4 vietas. Trečiojo diviziono čempiono titulo sieks 21 teniso entuziastas. Grupių etape jie varžysis keturiose grupėse po 5-6 žaidėjus. Į atkrintamųjų etapą pateks 1-4 vietas užėmę sportininkai.

Moterys

Šiame sezone iš viso varžysis 20 kauniečių tenisininkių – devynios žaidėjos antrame divizione ir 11 teniso mėgėjų silpnesniame trečiame divizione. Po grupių etapo antrame divizione į atkrintamųjų etapą pateks 6 geriausios žaidėjos, savo grupėje užėmusios 1-3 vietas. O trečiame divizione į kitą etapą pateks po keturias geriausias iš kiekvienos grupės.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika