menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Žiema 2023 • Kaunas
Naujienos

Pirmasis tęstinis turnyras Kaune įpusėjo

2023-01-04
Apžvelkime, kaip sekasi kauniečiams grupių etape, kuris dar tęsis iki sausio 20 d.
Pirmasis tęstinis turnyras Kaune įpusėjo

Vyrų TOP divizione A grupėje po dvi pergales turi pasiekę Ž.Beiga ir D.Laurusevicius. Tarpusavio susitikimas laimėjo pastarasis, todėl turi geresnius šansus užimti pirmą vietą grupėje. Tačiau tam dar reikia sužaisti du likusius susitikimus. Situacija dėl kitų vietų grupėje paaiškės, kai į kovą stos R.Pukhalski.

2 divizione daugiausiai veiksmo vyksta C grupėje. Dabar pirmauja L.Parėdnis, tačiau jis turi vieną pralaimėjimą prieš P.Grinkevičių, kuris laimėjęs visus savo likusius tris mačus aplenks L.Parėdnį. Trečioji vieta grupėje turėtų atitekti A.Armaliui, tačiau reikalus gali sujaukti S.Garbaravicius, kuris dar neįsibėgėjo grupių etape. Kitos grupės ne tokios aktyvios. Labiausiai išsiskiria B grupė, kurio sužaistas tik vienas mačas. Pirmyn kauniečiai!

3 divizione aktyviausia C grupė. V.Urbonui tereikia sužaisti vieną likusį mačą ir jis užsitikrins pirmąją vietą grupėje taip aplenkdamas artimiausią savo priešininką S.Getautį, kurį jau kartą nugalėjo grupėje. Vyrukai rimtai susiėmė savo mače, kuriame prireikė ir trečio seto išsiaiškinti laimėtoją. Likę trys žaidėjai grupėje dar pergalių neturi, todėl šansai daugmaž vienodi jiems patekti į kitą etapą. Kaip ir pridera kiekvienas divizionas turi ir savo snaudžiančią grupę. Priminkite D grupės žaidėjams, kad liko dar kelios savaitės sužaisti mačus grupėje. Beje tą patį reikėtų padaryti visam moterų antram divizionui.

O štai trečiasis moterų divizionas aktyvus. A grupėje visus mačus laimėjo A.Balčienė ir jau užsitikrino vietą atkrintamosiose. B grupėje J.Eidukaitienė ir M.Slavickaitė turi po vieną pergalę ir realiausius šansus keliauti toliau finalo link.

Įdomu, kiek žaidėjų iš grupės pateks į atkrintamąsias?! Skaitykite čia.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Kitos naujienos:
Pralaimėti jau negalima Pralaimėti jau negalima
2023-01-25
Skaityti
Kauniečiai nustebino patys save Kauniečiai nustebino patys save
2022-12-02
Skaityti
Sutinku Privatumo politika