menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Kaunas
Naujienos

Kauno vienetų tęstinio turnyro finalai kovo 18 d.

2023-03-02
Pirmojo Kaune tęstinio turnyro žiemos sezono uždarymas vyks Kaune “Tennis Space” arenoje, kovo 18 d. 13 val. Šio finalinio renginio metu bus žaidžiami visų divizionų finalai. Po to vyks prizininkų apdovanojimai. Kviečiame visus apsilankyti ir palaikyti savo favoritus. O kol kas dar yra likę intrigos kai kuriuose divizionuose, kur finalininkai nėra aiškūs.
Kauno vienetų tęstinio turnyro finalai kovo 18 d.

TOP divizione finale savo priešininko jau laukia be pralaimėjimų šiame turnyre žengiantis D.Laurusevičius. Jo varžovas paaiškės po ketvirtfinalio ir pusfinalio mačų kitoje lentelės pusėje. Ten Ž.Beigos ir V.Vasario mačo laimėtojas dėl patekimo į finalą kovos su kitu grupių etapo lyderiu E.Jukna.

Antrame vyrų divizione į finalą jau pateko V.Papečkys po įtemptos dvikovos nukovęs grupių etapo lyderį E.Aleksą. Jo priešininkas finale paaiškės po pusfinalio mačo tarp dviejų puikiai šiame sezone žaidžiančių A.Hegelmann ir P.Grinkevičiaus.

Trečiame vyrų divizione dar laikosi du grupių etapo lyderiai - M.Šilkauskas ir D.Siniavskis. Abu žaidėjai pusfinalyje turės atlaikyti atitinkamai Ž.Stoškaus ir V.Siruso pasipriešinimą. 

Moterų antrame divizione dėl čempionės titulo raketes surems I.Janusevičiūtė ir R.Kruglinskaitė. Abi žaidėjos puikiai pasirodė grupių etape nugalėjusios visas savo priešininkes. Įdomu, bus stebėti, kuriai iš merginų pavyks išlaikyti savo pergalių seriją.

Moterų trečiame divizione finalas vyks tarp M.Slavickaitės ir J.Eidukaitienės. Tai bus revanšinė dvikova, nes merginos jau buvo susitikę grupių etape. Tuomet pergalę šventė J.Eidukaitienė. Žvelgiant į atkrintamųjų etapo rezultatus - jos laukia rimta priešininkė, kuri, panašu, į turnyro pabaigą įsibėgėja ir demonstruoja puikius rezultatus įveikdama turnyro lyderes. Laukia daug intrigos kovoje dėl čempionės titulo.

Finalinio renginio puslapis Facebook paskyroje

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika