menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Klaipėda
Naujienos

Naujųjų metų pirmieji lyderiai Klaipėdoje

2024-01-04
Praėjus šventėms ir prasidėjus naujiems drakono metams, teniso žiemos vienetų sezonas jau įgauna pagreitį. Žaidėjai aktyviai kovoja dėl aukštesnių pozicijų grupių etape, kur jau ryškėja pirmieji šių metų lyderiai. Apžvelkime, kam sekėsi geriausiai sezono pradžioje ir kartu stebėkime jų kelią link atkrintamųjų etapo.
Naujųjų metų pirmieji lyderiai Klaipėdoje

Primename, jog grupių etapo mačus būtina sužaisti iki sausio 31-osios, o atkrintamasis etapas prasidės vasario 2-ąją.

2 divizionas

Sėkmingiausiai sezoną pradėjo D.Igaris su 2 pergalėmis, tačiau abi jos buvo itin sunkios, tad kiekvienas mačas čia yra labai svarbus.

3 divizionas

Čia geriausiai pergales skinti sekasi M.Kolesinkiui ir R.Dirgėlai. Abu dalyviai jau turi po tris pergales savo grupėse bei abiem jau teko žaisti po vieną lemiamą tie break.

Moterų 2 divizionas

B grupėje toliau apsukų nemažina tituluotoji A.Monkienė. Ji jau turi savo sąskaitoje 4 pergales ir dar žais tris mačus. A grupėje produktyviausiai laiką kortuose leidžia I.Narvilė. Nors žaidė dar tik 
du mačus, abu juos laimėjo ir taip kol kas pirmauja, tačiau čia dar likę daug nesužaistų mačų, tad įdomiausios kovos dar mūsų laukia priešakyje.

Moterų 3 divizionas

Puikiai turnyre debiutuoja I.Petrauskaitė. Su trimis pergalėmis ji užtikrintai žengia pirma, jau įveikusi savo artimiausią varžovę. Tiesa, jai dar reikia sėkmingai užbaigti du likusius mačus grupių 
etape.

Sutinku Privatumo politika