menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Klaipėda
Naujienos

Susipažinkite su žiemos finalo dalyviais!

2024-03-02
Už lango jau pavasarėjant, link pabaigos eina ir žiemos vienetų turnyras, o finalinės kovos - jau visai netrukus. Susitikime jau kovo 3 d. OSHEE arenoje nuo 10 val. Jo metu bus žaidžiami visų divizionų finalai, vyks prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas.
Susipažinkite su žiemos finalo dalyviais!

2 divizionas

Šiame divizione, kuris buvo painus grupių etape, išaiškėjo finalo dalyviai – jais, visgi, tapo grupių etapo lyderiai – D.Abromavičius ir A.Valciukas. Tiesa, H2H žaidėjų palyginimas sufleruoja pastarojo pergalė (64% prieš 36%). Matysime, kaip bus iš tikrųjų.

3 divizionas

Staigmenų pateikusiame divizione pirmajame pusfinalyje, kiek netikėtai, matysime grupių etape kluptelėjusius, tačiau atkrintamųjų etape geriausią savo sportinę formą pagavusius M.Kavecką ir A.Knietą. Tiesa, šie vyrai jau žaidė tarpusavyje grupių etape ir tąkart pranašesnis buvo M.Kaveckas. Antrajame pusfinalyje matysime dar vieną tos pačios grupės atstovą A.Šimkų, kuris pralaimėjimų dar nepatyrė, o čia jis išvys taip pat pralaimėjimų nepatyrusį R.Dirgėlą.

Moterų 2 divizionas

Staigmenų pateikė ir moterų 2 divizionas. Iš grupės 4 vietos finalo link nužygiavo ir savo varžoves „nuliūdino“ I.Narvilė, nors čia jos dar lauks didžiausias išbandymas – dar kartą į kovą stos prieš tos pačios grupės ir viso sezono lyderę F.Kabankovą. Pati I.Narvilė teigė, jog nekantrauja vėl stoti į kovą ir tikisi įdomaus, finalo verto mačo!

Moterų 3 divizionas

S.Liepienė sėkmingai suriko visas pergales tiek grupių, tiek atkrintamųjų etape bei pateko į finalą. Jame į kovą stos prieš D.Igarę, kuri svarbiausiame atkrintamųjų etape taip pat neklydo.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika