menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Klaipėda
Naujienos

Prasidėjo svarbiausios sezono kovos Klaipėdoje

2024-02-05
Jau prasidėjo svarbiausias atkrintamųjų etapas, kur kiekviena pergalė ar pralaimėjimas taps lemtingu. Apžvelkime, kam geriausiai sekėsi “apšilti” grupių etape bei stebėsime, kaip jiems seksis kovoti toliau. Primename, kad atkrintamųjų etapas prasidėjo 2024-02-02 ir tęsis iki 2024-03 (tiksli data dar tikslinama). Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo. Tikslias atkrintamųjų etapų datas galite rasti atsidarius atkrinamųjų lenteles: https://tenisonamai.lt/turnyrai/olybet-ziema-2024-klaipeda/aprasymas
Prasidėjo svarbiausios sezono kovos Klaipėdoje

2 divizionas

Šis divizionas yra ypatingai konkurencingas. Ypač įdomi situacija A grupėje, kur net 3 žaidėjai surinko po 2 taškus bei patyrė po pralaimėjimą. Visgi, geriausią santykį turėjo D.Abromavičius, kuris jam leido grupėje pasiekti 1 vietą.  B grupėje pirmas finišavo A.Valciukas, nors pralaimėjo antrą vietą grupėje dėl mažiau sužaistų mačų užėmusiam P.Dragūnui. Bus įdomu stebėti kaip klostysis neprognozuojamas atkrintamųjų etapas.

3 divizionas

Sėkmingai grupių etapą užbaigė jau iš anksčiau didžiąją dalį mačų laimėję M.Kolesinkis ir R.Dirgėla. Prie jų su 4 pergalėmis taip pat prisijungė A.Šimkus ir M.Žalpys. Šie vyrai yra favoritais išeiti į pusfinalius bei juose išsiaiškinti, kas iš jų pateks į finalą.

Moterų 2 divizionas

A grupėje su 6 pergalėmis į lyderių gretas įsiveržė F.Kabankova, o B grupėje sėkmingai visus mačus užbaigė A.Monkienė su 7 pergalėmis. Šios moterys turi didžiausius šansus patekti iki finalo ir susitikti viena prieš kitą jau net trečią kartą.

Moterų 3 divizionas

Sėkmingai grupių etapą įveikė I.Petrauskaitė su visomis 5 pergalėmis. B grupėje taip pat atsirado lyderė, kuria tapo S.Liepienė – 4 pergalės iš 4. Matysime, ar jos sėkmingai įveiks atkrintamųjų barjerą bei susitiks finale.

Sutinku Privatumo politika