menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Kaunas
Naujienos

Naujųjų metų pirmieji lyderiai Kaune

2024-01-04
Praėjus šventėms ir prasidėjus naujiems drakono metams, teniso žiemos vienetų sezonas jau įgauna pagreitį. Žaidėjai aktyviai kovoja dėl aukštesnių pozicijų grupių etape, kur jau ryškėja pirmieji šių metų lyderiai. Apžvelkime, kam sekėsi geriausiai sezono pradžioje ir kartu stebėkime jų kelią link atkrintamųjų etapo.
Naujųjų metų pirmieji lyderiai Kaune

Primename, jog grupių etapo mačus būtina sužaisti iki sausio 31-ąją, o atkrintamasis etapas prasidės vasario 2-ąją.

TOP

Puikiai sezoną pradėjo V.Papečkys – jo sąskaitoje jau 3 pergalės. Tiesa, jam teko žaisti net du lemiamus tie break. Kitoje grupėje po dvi pergales yra surinkę M.Šidlauskas ir A.Hegelmann. Šie vyrai dar nežaidė tarpusavyje, tad bus įdomu stebėti jų akistatą.

2 divizionas

Šiame divizione dar trūksta aiškumo. B grupėje, tikėtina, lyderio pozicijas aiškinsis I.Beinoris su M.Silkunu. D grupėje su 2 pergalėmis nežymiai pirmauja M.Šimkus, o E grupėje su tiek pat pergalių žengia Ž.Vilius.

3 divizionas

Daugiausiai pergalių turi D grupės lyderis K.Gustaitis – 3 pergalės iš tiek pat žaistų. A grupėje dvi pergales jau turi V.Gaupšys, o C grupėje – M.Červinskis.

Moterų 2 divizionas

Į lyderės poziciją iškart įšoko M.Tamaliūnė. Ji surinko tris pergales, iš kurių viename mače prireikė lemiamo tie break. Jai dar liko sėkmingai užbaigti du mačus.

Moterų 3 divizionas

Puikų aktyvumą rodo M.Vasiliauskaitė, surinkusi 4 pergales B grupėje. Jos ranka nedreba net sužaidus tris lemiamus tie break. Jos dar laukia vienas išbandymas grupių etape. Nuo jos nedaug 
atsilieka K.Veštortienė A grupėje su trimis pergalėmis. Ji taip pat pasitikrino „nervus“ žaisdama tie break.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika