menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Kaunas
Naujienos

Susipažinkite su žiemos finalo dalyviais!

2024-03-02
Už lango jau pavasarėjant, link pabaigos eina ir žiemos vienetų turnyras, o įdomiausios finalinės kovos - jau visai netrukus. Susitikime kovo 9 d. Tennis Space arenoje nuo 09:00 val. Jo metu bus žaidžiami visų divizionų finalai, vyks prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas.
Susipažinkite su žiemos finalo dalyviais!

TOP divizionas

Finale išvysime tikrai vienas kito vertą dalyvius - A.Gilaitį ir V. Preidį. Šie vyrai jau žaidė toje pačioje B grupėje ir tąkart po itin atkaklios kovos pergalę šventė V.Preidis, o H2H palyginimas sufleruoja minimalią jo persvarą finale (53% prieš 47%), tad galime teigti, kad intriga laikysis iki pat finalo pabaigos.

2 divizionas

Šiame divizione, galima sakyti, viskas apsivertė aukštyn kojom – dar iki pusfinalių iškrito 3 iš 4 skirstyti žaidėjai. Vienintelis trečiu numeriu skirstytas V.Balaišis perkopė šį barjerą bei mėgins patekti į finalą, o čia dar daugiau staigmenų gali pateikti ir likę žaidėjai.

3 divizionas

Netikėtai iš turnyro pasitraukė sezono pradžios lyderis, o pirmas į finalą pateko antru numeriu skirstytas K.Gustaitis. Kas bus jo varžovu finale dar prognozuoti sunku, kadangi dar nėra pilnai aiški ir pusfinalio pora.

Moterų 2 divizionas

Kiek anksčiau jau į finalą pateko A.Balčienė, o jos varžove finale po įtemptos pusfinalio kovos tapo J.Eidukaitienė. Nors abi moterys turėjo sunkias kovas pusfinalyje, būtent jos ir buvo sezono pradžios lyderės, o tarpusavio akistatoje po atkaklios kovos tąkart laimėjo A.Balčienė. Nepaisant to, H2H palyginimas prognozuoja minimalią J.Eidukaitienės persvarą (52% prieš 48%), tad finale išvysime intriguojančią kovą.

Moterų 3 divizionas

Netikėtumą pateikė E.Pangonienė, kuri atsirevanšavo grupių etapo varžovei bei sezono lyderei svarbiausiame atkrintamųjų etape ir taip pateko į finalą. Kas taps jos varžove finale dar kiek teks palaukti, nes dar sprendžiasi ketvirtfinalio likimas.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika