menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Kaunas
Naujienos

Prasidėjo svarbiausios sezono kovos Kaune

2024-02-05
Jau prasidėjo svarbiausias atkrintamųjų etapas, kur kiekviena pergalė ar pralaimėjimas taps lemtingu. Apžvelkime, kam geriausiai sekėsi “apšilti” grupių etape bei stebėsime, kaip jiems seksis kovoti toliau. Primename, kad atkrintamųjų etapas prasidėjo 2024-02-02 ir tęsis iki 2024-03-09. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo. Tikslias atkrintamųjų etapų datas galite rasti atsidarius atkrinamųjų lenteles: https://tenisonamai.lt/turnyrai/olybet-ziema-2024-kaunas/lenteles
Prasidėjo svarbiausios sezono kovos Kaune

TOP

Galime sakyti, jog ženkliai pasikeitė šio diviziono lyderiai, grupių etapui perkopus į antrą jo pusę. Tik M.Šidlauskas užtikrintai pabaigė grupių etapą, kaip jį ir pradėjo. Jo sąskaitoje net 7 pergalės, o rimtesnio pasipriešinimo turnyre jis dar nesutiko. B grupėje su 6 pergalėmis pirmu tapo V.Preidis, tiesa, jis kiek netikėtai kluptelėjo viename mače, tačiau galiausiai tai įtakos jam neturėjo. Šie vyrai gali susitikti finale jei sėkmingai įveiks atkrintamųjų etapą.

2 divizionas

Šiame divizione taip pat atsirado naujos pavardės lyderių gretose, besibaigiant grupių etapui. Geriausią rezultatą fiksavo R.Vyrostko su 5 pergalėmis bei E.Paulavičius, surinkęs tiek pat pergalių. Taip pat pralaimėjimo dar nepatyrė su 4 pergalėmis esantis V.Balaišis. Šie vyrai yra favoritai nužygiuoti iki finalo.

3 divizionas 

Ypatingai į akis krenta puikus M.Červinskio pasirodymas – jis sėkmingai užbaigė grupių etapą su visomis 5 pergalėmis ir kortuose ilgai iki šiol neužsibuvo. Kol kas sunku įsivaizduoti, kas galėtų jam mesti rimtesnį iššūkį, tad stebėsime kaip klostysis atkrintamųjų etapas.

Moterų 2 divizionas

Netikėtai iš lyderių gretų bei turnyro pasitraukė M.Tamaliūnė, tad lyderės vaidmenį perėmė puikiai grupių etape finišavusi A.Balčienė – ji surinko visas 5 pergales. Ji taip pat jau spėjo sužaisti ir pusfinalio mačą bei patekti į finalą, kur laukia būsimos varžovės. 

Moterų 3 divizionas

Šiame divizione yra 4 merginos, dar nei karto nepralaimėjusios atitinkamai savo grupėse. Geriausią rezultatą fiksavo J.Vaškytė, kuri vienintelė visų mačų baigtį išsprendė per 2 setus (be papildomo 3 seto). K.Veštortienė, tuo metu, jau spėjo įveikti ir aštuntfinalio barjerą. Šios moterys gali susitikti finale jei sėkmingai įveiks atkrintamąsias.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika