menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Vilnius
Naujienos

Naujųjų metų pirmieji lyderiai Vilniuje

2024-01-04
Praėjus šventėms ir prasidėjus naujiems drakono metams, teniso žiemos vienetų sezonas jau įgauna pagreitį. Žaidėjai aktyviai kovoja dėl aukštesnių pozicijų grupių etape, kur jau ryškėja pirmieji šių metų lyderiai. Apžvelkime, kam sekėsi geriausiai sezono pradžioje ir kartu stebėkime jų kelią link atkrintamųjų etapo.
Naujųjų metų pirmieji lyderiai Vilniuje

Primename, jog grupių etapo mačus būtina sužaisti iki sausio 19-os dienos, o atkrintamasis etapas prasidės sausio 22-ąją.

MASTERS

Mačai dar tik įsibėgėja - dalyviai yra sužaidę po kelis mačus, o geriausiai savo šansus išnaudoti kol kas sekasi E.Gotovskiui, surinkusiam 2 iš 2 pergalių. Po sėkmingo dvejetų sezono jis taip pat mėgins pratęsti sėkmingą sezoną ir vienetų turnyre.

TOP

Stipriausiame mėgėjų divizione jau yra nemažai žaidėjų, surinkusių po kelias pergales ir dar nepatyrusių pralaimėjimo. Itin užtikrintai atrodo K.Vidtmann, D.Shyshkin ir D.Suveizdžio rezultatai – jie visi yra surinkę po tris įtikinamas pergales.

TOP Challenge

Neįtikėtiną greitį bei žaidimo kokybę šiame divizione demonstruoja du žaidėjai - J.Vėželis ir A.Baikštys. Jie jau sužaidė visus savo mačus bei juos laimėjo! Išties įspūdinga.

2 divizionas

Su vėjeliu visus savo mačus pergalingai jau užbaigė E.Edgaras – 5 iš 5 pergalių. Nuo jo beveik neatsilieka D.Makūnas su keturiomis pergalėmis bei dar vienu maču priešakyje.

3 divizionas

Pirmajam penkių pergalių ribą pavyko peržengti D.Naruševičiui. Jo dar laukia vienas mačas atsargoje. Kitose grupėse jį sparčiai vejasi dar keli žaidėjai su keturiomis pergalėmis iš tiek pat galimų.

4 divizionas

Šiame divizione įspūdingą atotrūkį nuo varžovu demonstruoja E.Burgis, pridalinęs varžovams „riestainių“. Tiek pat pergalių (4 iš tiek pat žaistų) kitoje grupėje yra surinkusi I.Pieczulis.

5 divizionas

Džiaugiamės šio diviziono aktyvumu – jau yra nemažai dalyvių, sužaidusių visus grupės mačus. Daugiausiai pergalių surinko K.Tumkevičius – net 5. Taip pat, nemažai žaidėjų yra pabaigę grupių etapą su 4 pergalėmis, kurie žaidė kiek mažesnėse grupėse.

Moterų TOP

Čia po tris pergales yra iškovojusios J.Radvilavičiūtė ir S.Jokštytė kitoje grupėje. Kitoms merginoms dar trūksta šiek tiek aktyvumo, bet tikime, kad čia dar galime išvysti įdomių rezultatų.

Moterų 2 divizionas

M.Miniotė lenkia visas merginas su 5 pergalėmis ir dar vienu maču priešakyje. J.Pugačiauskienė ir A.Čenkutė taip pat žengia be pralaimėjimų su 4 pergalėmis bei maču atsargoje.

Moterų 3 divizionas

A.Mickevičė jau užbaigė grupių etapą bei surinko visas 5 pergales. Nuo jos kitoje grupėje stengiasi neatsilikti A.Močiulskytė, kuri sieks iškovoti penktą pergalę iš eilės.

Sutinku Privatumo politika