menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Vilnius
Naujienos

Prasidėjo svarbiausios sezono kovos

2024-01-23
Jau prasidėjo svarbiausias atkrintamųjų etapas, kur kiekviena pergalė ar pralaimėjimas taps lemtingu. Apžvelkime, kam geriausiai sekėsi “apšilti” grupių etape bei stebėsime, kaip jiems seksis kovoti toliau. Primename, kad atkrintamųjų etapas prasidėjo 2024-01-22 ir tęsis iki 2024-03-08. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo.
Prasidėjo svarbiausios sezono kovos

Atkrintamųjų etapo terminai:

Masters

Aštuntfinalis – iki 02-02
Ketvirtfinalis – iki 02-18
Pusfinalis – iki 03-01
Dėl trečios vietos – iki 03-08
Paguoda – iki 03-08


TOP, 4, 5 divizionai

Pirmas ratas – iki 01-30
Antras ratas – iki 02-08
Aštuntfinalis – iki 02-18
Ketvirtfinalis – iki 02-25
Pusfinalis – iki 03-03
Dėl trečios vietos – iki 03-08
Paguoda – iki 03-08


Moterų TOP, Moterų 2, Moterų 3, Moterų 4 divizionai

Pirmas ratas – iki 02-02
Aštuntfinalis – iki 02-15
Ketvirtfinalis – iki 02-24
Pusfinalis – iki 03-02
Dėl trečios vietos – iki 03-08
Paguoda – iki 03-08


TOP Challenge, 2, 3 divizionai

Pirmas ratas – iki 01-28
Antras ratas – iki 02-06
Trečias ratas - iki 02-13
Aštuntfinalis – iki 02-20
Ketvirtfinalis – iki 02-26
Pusfinalis – iki 03-03
Dėl trečios vietos – iki 03-08
Paguoda – iki 03-08

 

Masters divizionas

Verta pagirti D. Stonkų, kuris vienintelis sužaidė visus mačus bei juos laimėjo. Su trimis pergalėmis bei nei vieno pralaimėjimo taip pat išsiskiria J. Kronov ir E. Gotovskis. Stebėsime, kaip jiems seksis keliauti link finalų, nes prognozuoti dar gali būti anksti.

TOP

Sėkmingai visus grupių etapo mačus užbaigė K. Vidtmann, jau kiek anksčiau įsiveržęs į lyderių gretas. Prie jo kitoje grupėje prisijungė V. Gasiūnas, kuris taip pat įtikinamai surinko visas pergales. Būtent šių vyrų dvikovą galėtume išvysti finale, jeigu jie sėkmingai jį pasieks. Tokiu atveju, H2H palyginimas prognozuoja minimalią V. Gasiūno pergalę (52%), o tai tik byloja koks konkurencingas tai yra divizionas.

TOP Challenge

Labiausiai savo rezultatais grupių etape išsiskyrė D. Rinkevičius, kuris per visus mačus neleido varžovams paimti daugiau nei 2 geimus. Panašius rezultatus fiksavo V. Nedelko bei L. Kuraitis. Matysime, ar jiems pavyks neprisileisti varžovų ir atkrintamųjų etape.

2 divizionas

Jau kiek anksčiau visus savo mačus užtikrintai sužaidė bei prieš atkrintamųjų etapą pasiilsėti galėjo E. Edgaras. Prie jo su panašiais rezultatais prisijungė A. Kraujelis. Visgi, jei šie vyrai susitiktų finale, H2H palyginimas prognozuoja E. Edgaro 70% tikimybę laimėti. Stebėsime, ar jiems pavyks nužygiuoti iki finalo.

3 divizionas

Stipriai progresuoja M. Mikočiūnas, puikiai žaidęs tiek 5, tiek 4 divizione, dabar jis, panašu, sunkumų neturi ir 3 divizione. Jo artimiausiu persekiotoju tapo A. Sirvydis, kurio istorija yra labai panaši, tad jie turi kažką bendro. Išties, jiems jau yra kartą tekę susitikti 5 divizione, tąkart pergalę šventė M. Mikočiūnas, nors per tą laiką daug kas galėjo pasikeisti. Jei visgi jie susitiktų finale, nežymi 52% pergale prognozuojama pastarajam pagal H2H.

4 divizionas

Sėkmingai likusį mačą užbaigė E. Burgis, jau kiek anksčiau pademonstravęs savo įtikinamą pranašumą prieš visus varžovus grupių etape. Vis dar sunku įsivaizduoti, kas galėtų jam sutrukdyti nužygiuoti iki finalo, tad galime tik palinkėti jam sėkmės kelyje.

5 divizionas

K. Tumkevičius kiek iš seniau užsitikrino pirmą vietą grupėje bei laukia beprasidedančio atkrintamųjų etapo. Tuo metu kitoje grupėje panašius skaičius fiksavo V. Bražinskas. Verta paminėti, kad šiame divizione yra daug dar nepralošusių dalyvių, tad atkrintamųjų etape dar visko gali atsitikti.

Moterų TOP

Sėkmingai grupių etapą pabaigė J. Radvilavičiūtė ir S. Jokštytė su visomis pergalėmis. Prie lyderių gretų prisijungė O. Norkutė, iki šiol mačuose ilgai neužtrukusi. Dar kelios merginos taip pat yra nepatyrusios pralaimėjimų, tad įdomiausios kovos laukia priešakyje.

Moterų 2 divizionas

Net po 6 pergales grupių etape iškovojo Ž. Šapokienė ir M. Miniotė. Galime teigti, jog jos gerai apšilo prieš atkrintamųjų etapą. Įtikinamai visas pergales iškovojo ir J. Pugačiauskienė. Staigmenų dar gali pateikti ir kitos moterys.

Moterų 3 divizionas

Užtikrintai grupių etapą įveikė A. Mikočiūnienė, surinkusi visas 5 pergales. Tiek pat jų surinko kitoje grupėje esanti A. Mickevičė. Jei šios merginos nužygiuos iki finalo, H2H prognozuoja pergalę  A. Mickevičei. Tiesa, jos jau yra žaidusios anksčiau ir ten pergale džiaugėsi  A. Mikočiūnienė. Būtų įdomu išvysti jų dvikovą.

Moterų 4 divizionas

Šiame naujame divizione ryškėja kelios lyderės. I. Bruzienė yra surinkusi 5 pergales. Be pralaimėjimų taip pat žengia G. Kuklytė ir A. Šeibak, o svarbiausios kovos dar tik prasideda.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika