menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Vilnius
Naujienos

Susipažinkite su žiemos finalo dalyviais!

2024-03-02
Už lango jau pavasarėjant, link pabaigos eina ir žiemos vienetų turnyras, o finalinės kovos - jau visai netrukus. Susitikime kovo 8 d. 17:30 val. SEB arenoje. Jo metu bus žaidžiami visų divizionų finalai, vyks prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas.
Susipažinkite su žiemos finalo dalyviais!

Masters

Kaip jau tapo įprasta, Masters divizionas jau padovanojo daug įnirtingų kovų, o šįkart į finalą iškopė  T.Skairys, kuris vėl turės galimybę pakovoti dėl pirmos vietos. Jo varžovu finale tapo D.Šakinis, kuriam tai taip pat būtų pirmą kartą iškovota pirma vieta vienetų turnyre. Abu žaidėjai turėjo sunkias 3 setų pusfinalio kovas, o finale H2H pergalę visgi prognozuoja D.Šakiniui (70% prieš 30%).

TOP divizionas

Sėkmingai kovas tęsia K.Vidtmann, kuris turi visus šansus apginti vasarą iškovotą 1 vietą. Jam iki finalo liko vienas žingsnis.

TOP Challenge

Pirmas į finalą pateko K.Pusvaškis, kuris, prieš tai laimėjęs Activus iššukį, dabar yra nusiteikęs rimtai pakovoti ir dėl pergalės tęstiniame turnyre. Čia jis dar laukia savo varžovo finale.

2 divizionas

Net 10 iš 10 pergalių suriko ir į finalą pateko Š.Turlinskas, kuriame ramiai laukia savo būsimo varžovo.

3 divizionas

Čia finalo dalyvių dar teks palaukti, o jais pretenduoja tapti L.Vaisieta / T. Brazys ir E.Kalanta / A.Sirvydis. Iki šiol nei vienas iš šių dalyvių dar nepatyrė pralaimėjimo turnyre.

4 divizionas

Pirmas finalo dalyvis – T.Mikalauskas. Jis lengvai įveikė atkrintamųjų etapą ir, atrodo, kad yra sunkiai sustabdomas. Matysime, ar jam pavyks iškovoti titulą.

5 divizionas

V.Bražinskas sėkmingai tęsia svajonių debiutą. Jis dar tik dalyvauja patį pirmą ir jam trūksta vienos pergalės iki patekimo į finalą.

Moterų TOP

Prieš metus laimėjusi moterų 2 divizioną, apsukų toliau nemažina  G.Martinkėnė ir TOP divizione, patekusi į finalą. Tiesa, pusfinalis jai buvo labai įtemptas, o finalo dvikova gali tapti dar vienu išbandymu.

Moterų 2 divizionas

Stabilumą išlaikė ir į finalą pirmu bandymu pateko M.Miniotė. Jai tai yra puikus debiutas, o jos varžovė finale – kiek labiau patyrusi J.Pugačiauskienė. Ji žino pergalės skonį, nes jau anksčiau yra laimėjusi 1 vietą 3 moterų divizione. Visgi, H2H palyginimas negailestingai prognozuoja J.Pugačiauskienės pergalę (94% prieš 6%), bet tai dar reikės įrodyti aikštelėje.

Moterų 3 divizionas

Finale matysime A.Mikočiūnienę, kuri, laimėjusi Activus iššūkį, dabar nusiteikusi triumfuoti ir tęstiniame turnyre. Jai sutrukdyti bandys K.Baušienė, kuriai tai yra pirmas turnyras. 

Moterų 4 divizionas

Finale matysime J.Trusovą ir G.Kuklytę, kurioms tai pirmas turnyras, tad abi merginas galime sveikinti su puikiu debiutu, nepriklausomai nuo finalo baigties.

Kitos naujienos:
Turnyras spaudoje Turnyras spaudoje
2024-03-20
Skaityti
Sutinku Privatumo politika