menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
OlyBet žiema 2024 • Klaipėda
Naujienos

ŽIEMA'24 grupių lentelės paskelbtos

2023-12-01
Žemos sezono OlyBet tęstinis vienetų turnyras Klaipėdoje prasideda! Už lango sningant bei spaudžiant šalčiui, nėra puikesnio meto atsispirti žiemos miegui ir išlaikyti aukščiausią sportinę formą teniso kortuose. Žemiau rasite informaciją apie etapus, terminus ir sudarytas grupes divizionuose, kiek žaidėjų iš jų pateks į kitą etapą.
ŽIEMA'24 grupių lentelės paskelbtos

Etapai ir terminai:

Turnyras vyksta visą žiemą nuo 2023-12-01 iki 2024-03-09 ir susideda iš tokių etapų:

Grupių etapas: 2023-12-01 iki 2024-01-31. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.

Atkrintamasis etapas: 2024-02-02  iki 2024-03-03. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo.

Finalinis renginys: Jo metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta iškilmingi prizininkų apdovanojimai bei šventinis turnyro uždarymas. Tiksli programa, vieta ir laikas bus patikslinti turnyro metu.  

2 divizionas

Pajėgiausių vyrų divizione varžysis 8 dalyviai, jie yra suskirstyti į dvi grupes po 4. Į atkrintamąsias pateks visi dalyviai, tačiau grupių etape jie kovos dėl geresnių pozicijų, rikiuojantis atkrintamųjų etape.

3 divizionas

Gausesniame vyrų divizione išvysime 30 dalyvių. Jie žais 5 grupėse po 5 žmones, o į atkrintamųjų etapą pateks po 4 geriausiai grupėje sužaidusius dalyvius.

Moterų 2 divizionas

Stipriausiame moterų divizione varžysis 14 dalyvių. Jos yra suskirstytos į 2 grupes po 7, o į sekantį etapą pateks po 6 geriausiai pasirodžiusias dalyves.

Moterų 3 divizionas

Čia dalyvauja 10 tenisininkių per 2 grupes po 5 žaidėjas. Į kitą etapą pateks po 4 stipriausias dalyves iš grupės.

Atmintinė žaidėjams:

Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 31 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.

Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai. Bendras laiškas visiems grupės dalyviams nėra laikomas, kaip pasiūlymas žaisti. Kvietimas žaisti yra rašytine forma, gyvai arba paskambinus pateiktas siūlymas vienam dalyviui su nurodyta konkrečia data, laiku ir aikštele. 

Suplanuotų mačų laikus įveskite sistemoje į lentelę (konkretaus mačo lentelėje spausti mygtuką "ĮVESTI" ir pasirinkti skiltį "Data ir vieta"). Taip visi grupės dalyviai galės matyti jau suplanuotų mačų laiką ir lengviau planuoti likusius mačus. 

Mačo rezultatą reikia įvesti Teniso namų internetiniame puslapyje, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu.

Kitos naujienos:
Sutinku Privatumo politika