menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Klaipėda
Naujienos

Dėl vieno dalyko Klaipėdoje šio sezono turnyras išsiskiria iš kitų

2022-12-02
Gili žiema saulės išlepintų pajūrio tenisininkų negąsdina. Jie pasiryžę neprarasti vasarą įgytos teniso formos ir liks teniso kortuose gludinti vienetų žaidimo įgūdžius. Daugiau negu dvigubai ūgtelėjęs žeimos sezono turnyras Klaipėdoje dar ypatingas ir tuo, kad jame žaidžia daug naujų žaidėjų. Džiaugiamės, kad Teniso Namų privalumus atranda ir vakarų Lietuvos tenisininkai. Sveiki prisijungę prie didžiausios teniso mėgėjų bendruomenės Lietuvoje.
Dėl vieno dalyko Klaipėdoje šio sezono turnyras išsiskiria iš kitų

Turnyras prasideda varžybomis grupėse – mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Antrasis etapas – atkrintamosios – kiekvienas mačas svarbus. Turnyrą vainikuos finalinis renginys Klaipėdoje. Bus žaidžiami finaliniai susitikimai ir apdovanosime prizininkus.

Turnyro eiga

Turnyras vyksta visą žiemą nuo 2022-12-01 iki 2023-03-17 ir susideda iš tokių etapų:

  • Grupių etapas: 2022-12-01 iki 2023-01-20. Visi žaidėjai varžosi tarpusavyje grupėse.
  • Atkrintamasis etapas: 2023-01-23 iki 2023-03-17. Iš grupių etapo išėję dalyviai varžosi dėl I-III vietų, o iškritusieji pirmame rate - dėl paguodos prizo.
  • Finalinis renginys, kurio metu žaidžiami visų divizionų finalai, vyksta furšetas bei iškilmingi prizininkų apdovanojimai. Renginys numatomas kovo mėnesį (informacija apie datą ir vietą bus patikslinta vėliau).

Vyrai

11 vyrų kausis antrame divizione. Išsiaiškinę, kas stipriausieji grupių etape, toliau kausis 8 geriausieji, po keturis iš kiekvienos grupės. Iš dalyvių aukščiausią reitingą turi Vilius Syminas, jis šiuo metu yra trečias Klaipėdos vienetų reitinge. Šiame divizione debiutuoja 3 nauji žaidėjai. Priešinga situacija silpnesniame trečiajame divizione, čia turime tik vieną reitinguotą žaidėją, o visi kiti mūsų turnyro naujokai. 18 vyrukų bandys nukauti silpnesniojo trečiojo diviziono čempiono titulą. Po grupių etapo iškris šeši, o likę 12 (po keturis iš kiekvienos grupės) tęs kovas atkrintamųjų etape.

Moterys

Antrame moterų divizione žais 13 tenisininkių, tarp kurių trys naujokės ir aukščiausią reitingą tarp dalyvių turinti Eglė Mickeliūnienė. Pirmame turnyro etape merginos varžysis dviejose grupės po 6-7 žaidėjas. Į atkrintamąsias pateks 8 tenisininkės, savo grupėje užėmusios 1-4 vietas. Pradedančiųjų, trečiasis divizionas šią žiemą pritraukė 12 tenisininkių, iš jų aštuonios Teniso Namų debiutantės. Kaip ir kituose divizionuose, iš pradžių merginos varžysis dviejose grupės po 6 žaidėjas, o toliau žengs 8 geriausios, savo grupėje užėmusios 1-4 vietas.

Atmintinė žaidėjams

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos klaipeda@tenisonamai.lt.
Sutinku Privatumo politika