menu
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

chevron_left
Žiema 2023 • Klaipėda
Naujienos

Teniso išalkę Klaipėdiečiai šturmuoja playoff’us

2023-01-27
Apžvalgą reikia pradėti nuo aplodismentų klaipėdiečiams už aktyvumą – grupių etape buvo sužaisti beveik visi mačai. Tikrai pavyzdingas dalyvavimas turnyre. Žemiau galite paskaityti, kas iš tų pavyzdingiausių dar demonstruoja ir geriausią sportinę formą teniso korte. Primename, kad pasibaigus atkrintamosioms visus stipriausius divizionų žaidėjus galėsite pamatyti finalniame renginyje, kurio metu žaidžiami kiekvieno diviziono finalai ir vyksta nugalėtojų apdovanojimai. Kviečiame visus apsilankyti ir palaikyti savo favoritus. Renginys numatomas kovo 5 d., 10 val. Vydmantų teniso arenoje.
Teniso išalkę Klaipėdiečiai šturmuoja playoff’us

2 divizionas

Šiame divizione grupių etape startavo 11 tenisininkų. Atkrinamosiose kovas tęs 8 tenisininkai. Pirmuoju skirstymu turnyrą tęsia V.Syminas, lentynoje jau turintis vienetų turnyro vicečempiono ir trečiosios vietos trofėjus, iškovotus paskutiniuose dviejuose turnyruose. Antruoju skirstytas turnyro debiutantas A.Kankalis, nepalikęs abejonių A grupėje.

Terminai:
Ketvirtfinalis – iki 02.05
Pusfinalis – iki 02.26
Dėl trečios vietos – iki 03.05

3 divizionas

Geriausiai grupių etape pasirodė A.Jurkšaitis, B.Lukošius ir A.Valciukas. Visi jie savo grupėse užėmė pirmąją vietą ir pateko į atkrintamąsias kartu su kitais 9 žaidėjais, užėmusiais 2-4 vietas savo grupėse.

Terminai:
Aštuntfinalis – iki 02.03
Ketvirtfinalis – iki 02.13
Pusfinalis – iki 02.26
Dėl trečios vietos – iki 03.05

Moterų 2 divizionas

Po įnirtingų kovų į lyderio pozicijas grupių etapo pabaigoje iškilo dvi vienetų turnyro debiutantės O.Beniušė ir S.Liatukaitė. Sėkmingų mačų seriją reikia pratęsti, norint iškovoti čempionės titulą. Dar liko trys mačai, o dėl čempionės titulo liko varžytis aštuonios tenisininkės.

Terminai:
Ketvirtfinalis – iki 02.05
Pusfinalis – iki 02.26
Dėl trečios vietos – iki 03.05

Moterų 3 divizionas

Grupių etapo viduryje išryškėjusios lyderės išsilaikė iki pat atkrintamųjų. Pavyzdingai šiame sezone startavusios V.Danilevicienė ir P.Balsienė diktuoja tempą šiame moterų divizione. Liko 8 geriausios tenisininkės.

Sutinku Privatumo politika