menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Klaipėda
Naujienos

Klaipėdos vienetų tęstinio turnyro atomazga - kovo 5 d.

2023-03-02
Nepraleiskite progos pamatyti stipriausius žiemos sezono žaidėjus finaliniuose mačuose jau šį sekmadienį kovo 5 d. nuo 10 val. Vydmantų teniso arenoje. Jūsų dėmesį sukaustys revanšai vyrų ir moterų antrojo diviziono finaluose bei nepralaiminčių lyderių dvikovos vyrų ir moterų trečiame divizione. Po finalinių mačų vyks prizininkų apdovanojimai. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti divizionų favoritus.
Klaipėdos vienetų tęstinio turnyro atomazga - kovo 5 d.

Vyrų antrojo diviziono finale susirungs V.Papeckys ir D.Abromavičius, pusfinaliuose nokautavę grupių etapo lyderius. Abu žaidėjai jau buvo susitikę šiame sezone - pergale po įtemptos trijų setų kovos džiaugėsi D.Abromavičius. Finale nusimato revanšas su sunkiai prognozuojama baigtimi. Kovoje dėl trečiosios vietos pasitikėjimą savo jėgomis bandys atgauti jau minėti grupių etapo lyderiai V.Syminas ir A.Kankalis.

 

Vyrų trečiojo diviziono finale raketes surems A.Jurkšaitis ir B.Lukošius. Abu žaidėjai yra mūsų turnyro debiutantai ir dar nė karto nepralaimėjo. Po finalinio mačo tik vienas iš jų galės džiaugtis nenutrūkstama pergalių serija. 

 

Dėl moterų antrojo diviziono čempionės titulo vyks dar vienas revanšas. žais O.Beniuse ir F.Kabankova. Būtent pastaroji ir nugalėjo grupių etape, todėl “Teniso namų” H2H algoritmas pergalę prognozuoja jai (57 %).

 

Moterų trečiame divizione finale susikaus V.Danilevičienė ir P.Balsienė. Abi žaidėjos pratęsė savo pergalių serijas ir išliko lyderės net ir po grupių etapo. Nusimato tikra lyderių dvikova. 

Sutinku Privatumo politika