menu
lt en
search Prisijungti account_circle
close

Teniso namai

lt en
chevron_left
Žiema 2023 • Klaipėda
Naujienos

Intrigos Klaipėdoje atkrintamųjų etapo belaukiant

2023-01-05
Grupių etapas įpusėjo, žaidėjų aktyvumas įgauna pagreitį. Grupių etapo pabaiga sausio 20 d. Trumpai apie tai, kas vyksta visuose divizionuose.
Intrigos Klaipėdoje atkrintamųjų etapo belaukiant

Antrame vyrų divizione A grupėje daug veiksmo. Dabar pirmauja A.Kankalis, tačiau jis sužaidęs daugiausiai mačų ir patyręs tik vieną pralaimėjimą. Tikėtina situacija grupėje taps tik painesnė, kai savo mačus sužais V.Papečkys ir D.Abromavičius. Panašu, kad net keli žaidėjai turės po vienodai taškų ir galutinė rikiuotė grupėje spręsis po laimėtų/žaistų setų ir geimų skaičiavimo.

Trečiame vyrų divizione ryškus lyderis A.Valciukas. Jis C grupėje sužaidė visus savo mačus ir netik kad nepralaimėjo nė vieno mačo, jis nepralaimėjo ir nė vieno seto. Į antrą vietą grupėje pretenduoja net trys žaidėjai, turintys po du taškus. Kitos grupėse sužaista mažiau mačų, todėl prognozėms dar anksti.

Moterų antro diviziono lyderė šiuo metu yra T.Pontajeva. B grupėje ji surinko 4 taškus, patyrusi tik vieną pralaimėjimą. Deja, bet ji negali būti tikra dėl pirmosios vietos grupėje, nes situacija gali pasikeisti, jeigu visus likusius du mačus puikiai sužais S.Liatukaitė, kuri būtent ir nugalėjo T.Pontajevą tarpusavio dvikovoje. Į trečią vietą grupėje pretenduoja I.Gaucienė.

Moterų trečiame divizione puikią formą demonstruoja V.Danilevicienė, žaidžianti A grupėje, ir P.Balsienė, žaidžianti B grupėje. Abi žaidėjos pasiekė jau po tris pergales iš tiek pat galimų.

Įdomu, kiek žaidėjų iš grupės pateks į atkrintamąsias?! Skaitykite čia.

Atmintinė žaidėjams:

  • Visus pirmo etapo mačus reikia sužaisti iki sausio 20 d. Nespėjus sužaisti bus fiksuojama, kaip nesužaistas mačas, o esant akivaizdžiai vieno iš žaidėjų kaltei – įskaitysime techninius mačų pralaimėjimus.
  • Dėl mačų laiko ir vietos žaidėjai tariasi savarankiškai.
  • Mačo rezultatą reikia įvesti internete, prisijungus prie svetainės savo vartotojo vardu
  • Nepavykstant kurį laiką susitarti su žaidėjais, galima kreiptis į organizatorius pagalbos info@tenisonamai.lt.
Sutinku Privatumo politika